Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ramka do navi 510

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ramka do navi 510

    krismen,
    Witam sprawdz akumulator może pada ma słabą moc rozruchową i dlatego będzie ci gorzej palił też tak miałem.
    nie pomogl ani razu

  • #2
    Ramka do navi 510

    Witam,
    jestem nowym posiadaczem nawigacji RNS 510 w mojej O2. Mam ogromny problem aby w Warszawie kupić odpowiednią ramkę okalającą nawigację i przełączniki klimatyzacji.
    Panowie w ASO twierdzą, że nie mogą zamówić takiej ramki nie znając numeru modelu samochodu. Ja im takiego numeru nie mogę podać, bo moja Octavia fabrycznie nie miała nawigacji, więc mój numer niczego nie daje.

    Czy ktoś jest w stanie mi pomóc i podać właściwy numer części którą mam zamówić?
    Chodzi o czarną ramkę z wycięciem pod nawigację (czyli mniejszy otwór niż pod stream) i przełączniki klimatyzacji Climatic (3 otwory).

    Ostatnio jak Pan z ASO poszukał, to znalazł taką ramkę ale z wycięciem pod montaż telefonu komórkowego. Numer zgadzał się z tym co podawała jego ETKA więc stwierdził że innych nie ma... :evil:

    Pozdr.
    Perfee
    149 KM / 313 Nm by Masters Tuning

    Komentarz


    • #3
      hej, sprawdzalem w etce i mamy takie dwie ramki (nie wiem czym sie roznia)

      To jest dla CLIMATICA (NIE CLIMATRONIC) dla pojazdow z nawigacja.
      1Z0 858 069 F
      1Z0 858 069 B

      Mam nadzieje, ze to pomoze.
      Audi A7 3.0 TDI 313KM/653NM mocy dostarcza http://www.dynosoft.pl/ ;-)

      Komentarz


      • #4
        Bardzo Ci dziękuję.
        Na podstawie tej informacji znalazłem wszystko, czego możecie potrzebować zamawiając takie ramki:

        1Z0 858 069 B 9B9 - Trim for climatic switch for vehicles with navigation system satin black NO PHONE SLOT
        1Z0 858 069 F 9B9 - Trim for climatic switch for vehicles with navigation system satin black PHONE BRACKET SLOT
        1Z0 858 069 C 9B9 - Trim for climatronic switch for vehicles with navigation system satin black NO PHONE SLOT
        1Z0 858 069 G 9B9 - Trim for climatronic switch for vehicles with navigation system satin black PHONE BRACKET SLOT
        1Z0 858 069 L 2AU - Trim for climatronic switch for vehicles with navigation system bright aluminium NO PHONE SLOT
        1Z0 858 069 Q 2AU - Trim for climatronic switch for vehicles with navigation system bright aluminium PHONE BRACKET SLOT

        Pozdr.
        Perfee
        149 KM / 313 Nm by Masters Tuning

        Komentarz


        • #5
          Hej podpinam się pod temnat - Gdzie w warszawie mogę kupić taką ramkę w rozsądnej cenie i bez długiego czekania??
          Odrazu mówię że Grygy aktualnie nie posiada

          Możecie pomóc w temacie?? Pilnie szukam ramki

          Dziękuję
          Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • #6
            Re: Ramka do navi 510

            Zamieszczone przez Perfee
            Witam,
            jestem nowym posiadaczem nawigacji RNS 510 w mojej O2. Mam ogromny problem aby w Warszawie kupić odpowiednią ramkę okalającą nawigację i przełączniki klimatyzacji.
            Panowie w ASO twierdzą, że nie mogą zamówić takiej ramki nie znając numeru modelu samochodu. Ja im takiego numeru nie mogę podać, bo moja Octavia fabrycznie nie miała nawigacji, więc mój numer niczego nie daje.

            Czy ktoś jest w stanie mi pomóc i podać właściwy numer części którą mam zamówić?
            Chodzi o czarną ramkę z wycięciem pod nawigację (czyli mniejszy otwór niż pod stream) i przełączniki klimatyzacji Climatic (3 otwory).

            Ostatnio jak Pan z ASO poszukał, to znalazł taką ramkę ale z wycięciem pod montaż telefonu komórkowego. Numer zgadzał się z tym co podawała jego ETKA więc stwierdził że innych nie ma... :evil:

            Pozdr.
            Pojedź do Auto-Wimaru na Al. Jerozolimskich. Ja podałem im VIN samochodu, sprawdzili jakie mam wyposażenie (typ panelu klimatyzacji, kolor plastików we wnętrzu, itp.) i zamówili mi dokładnie taką ramkę jakiej potrzebowałem.
            S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
            Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
            -------------------------------------------------------------------------
            O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
            O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
            O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez _tm_
              Pojedź do Auto-Wimaru na Al. Jerozolimskich. Ja podałem im VIN samochodu, sprawdzili jakie mam wyposażenie (typ panelu klimatyzacji, kolor plastików we wnętrzu, itp.) i zamówili mi dokładnie taką ramkę jakiej potrzebowałem.
              Ile płaciłeś za usługe kolego ?
              Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

              Spalanie - Motostat.pl

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez maxpaynemm
                Zamieszczone przez _tm_
                Pojedź do Auto-Wimaru na Al. Jerozolimskich. Ja podałem im VIN samochodu, sprawdzili jakie mam wyposażenie (typ panelu klimatyzacji, kolor plastików we wnętrzu, itp.) i zamówili mi dokładnie taką ramkę jakiej potrzebowałem.
                Ile płaciłeś za usługe kolego ?
                Ramka kosztuje 180zł. Za nic więcej się nie płaci.
                S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                -------------------------------------------------------------------------
                O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                Komentarz


                • #9
                  Taniej dostaniesz w PolMocie na Gruchacza, gdzie OCP ma 15% zniżek na części.
                  With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez _tm_
                    Zamieszczone przez maxpaynemm
                    Zamieszczone przez _tm_
                    Pojedź do Auto-Wimaru na Al. Jerozolimskich. Ja podałem im VIN samochodu, sprawdzili jakie mam wyposażenie (typ panelu klimatyzacji, kolor plastików we wnętrzu, itp.) i zamówili mi dokładnie taką ramkę jakiej potrzebowałem.
                    Ile płaciłeś za usługe kolego ?
                    Ramka kosztuje 180zł. Za nic więcej się nie płaci.
                    Koledzy rozumiem że jak mam wersje z klimatyzacją manualną i deskę w kolorze czarnym to pod mojego columbusa mam zamówić właśnie tą wersję ramki jak niżej???

                    1Z0 858 069 B 9B9 - Trim for climatic switch for vehicles with navigation system satin black NO PHONE SLOT
                    Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                    Spalanie - Motostat.pl

                    Komentarz


                    • #11
                      mógłby ktoś podać jaki będzie numer ramki konsoli środkowej do O2FL Elegance pod nawigację, z Climatronikiem, bez uchwytu pod telefon ?

                      czyli takie jak to:


                      edit:
                      ok, sam musiałem sobie znaleźć :P
                      1Z0 858 069 AC BE9
                      06.09.2010 - zamówienie szarej elegantki
                      19.11.2010 - odbiór auta :-)

                      Komentarz


                      • #12
                        A jaki numer będzie miała taka ramka? Srebrna(ale w krateczkę) i na Bolero a nie Columbusa, czyli z większym otworem?

                        O2 skradziona - szukam nowej

                        Komentarz


                        • #13
                          M4ciek, a znajdziesz numer ramki RNSa na poliftowy klimatronik w czarnym karbonie? (RS 2012)?
                          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                          Komentarz


                          • #14
                            Słuchajcie mam RNS510 z starego auta Passata B6.
                            Czy jest szansa kupić jakąś ramkę, żeby założyć NAVI do O2FL ?

                            NAVI jest prostokątna, a SWING którego mam jest trapezowaty.

                            Komentarz


                            • #15
                              koziol24, ramka do RNS510 jest taka sama jak do Columbusa, bo Columbus = RNS510.
                              Wyżej masz nawet numer ramki pod Climatronic z dekorem od wersji Elegance.

                              Hiv, twoja ramka powinna mieć numer 1Z0 858 069 AA BE9.
                              piotrek_gdy, ramka od nowego RS-a ma wg. mnie numer 1Z0 858 069 EH WD1, ale na 100% nie jestem pewien (problem leży w odróżnieniu zwykłej ramki od tej z otworem na uchwyt pod telefon).

                              Komentarz


                              • #16
                                Dzięki.
                                Znalazłem taką ramkę ale została w skradzionym autku.. ;(
                                O2 skradziona - szukam nowej

                                Komentarz


                                • #17
                                  OK.
                                  Dzięki.

                                  Co musiałbym dokupić, żeby dorzucić moduł GSM który będzie obsługiwany przez RNS510?
                                  Teraz mam standardowe Radio Swing - szału nie ma.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Hiv
                                    Dzięki.
                                    Znalazłem taką ramkę ale została w skradzionym autku.. ;(
                                    Jak to sie stalo? Miales jakies dodatkowe zabezpieczenia?
                                    O2 FL 2.0 TDI ==>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71836
                                    Maciej
                                    Kierownice MF, tempomaty, MFA w grupie VAG Skoda, VW, Seat, Audi. Montaż, kodowanie sterowników, sterowniki, wiązki i inne..

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez koziol24
                                      OK.
                                      Dzięki.

                                      Co musiałbym dokupić, żeby dorzucić moduł GSM który będzie obsługiwany przez RNS510?
                                      Teraz mam standardowe Radio Swing - szału nie ma.
                                      w dużym skrócie: musisz dokupić moduł bluetooth, antenę GSM (wew lub zew), mikrofon, wiązkę żeby podpiąć to wszystko razem do RNSa
                                      musisz sobie tylko odpowiedzieć na pytanie: jaki moduł. Polecam stronkę:
                                      moduły bluetooth


                                      Zamieszczone przez Hiv
                                      A jaki numer będzie miała taka ramka? Srebrna(ale w krateczkę) i na Bolero a nie Columbusa, czyli z większym otworem?
                                      Hiv - potrzebujesz ramki pod swing, bolero w kolorze srebrnym w siateczkę, ver. z klimatronikiem? Jeśli tak to odezwij sie na priv :wink:

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Trochę odkopię temat, ale może okaże się pomocne osobom szukającym ramki do Columbusa/RNS 510/RCD 510.

                                        Otóż na allegro obecnie są takie ramki do przedliftowej O2 z climatronic za 100 zł, na aliexpress kosztują około 35$ (czyli ogromna cena przy obecnym kursie.)

                                        Natomiast w ASO część o oznaczeniu 1Z0 858 069 C 9B9 można dostać za 75 zł, tak więc polecam (aluminium do VRS kosztuje już 250 zł).

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          u Chińczyków na aliexpress ranka po 19-22 $, cena 35 $ trochę zawyżona

                                          Link
                                          Garbus jest zawsze uśmiechnięty

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            maciekGD, trochę trzeba skorygować Twój wpis:

                                            - ramka o oznaczeniu 1Z0 858 069 C 9B9 po rabatach kupuję za 21,59zł brutto Pasuje ona do przedlifta z Climaticiem. te same ramki "Janusze" sprzedają po ~100zł na allegro.

                                            - ramki do RSa zarówno w przed FL i FL to nie aluminium, tylko malowany plastik. W tej pierwszej gładki, w drugiej o teksturze szczotkowanego aluminium.

                                            - co do ramek z Chin ... cena = jakość ... nie bądźcie zdziwieni, jak okaże się że deseń na ramce ma się ni jak do oryginalnego, że odcień nie pasuje i ramka dziwnie odstaje przy krawędziach. Ostatnio jak montowałem to miałem wrażenie, że chińczyk zasnął przy wtryskarce.
                                            ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                                            JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                                            JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                                            OCP Poznań -> Mapa Spotów

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Tak, tylko ori ramka do FL z climatronic kosztuje 500 PLN. Trzeba upaść na głowę, żeby zapłacić tyle za kawałek plastiku. Moja ramka przyszła ok, jedynie przycisk szyby nie odbija i muszę odrobinę rant pod szlifować.
                                              Moje 1.6 MPI BSE

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Kosztuje ok.250zł w ASO, ale również podzielam Twoje zdanie, że to zdzierstwo za kawałek plastiku. BTW. Spróbujcie znaleźć/zamówić ramkę piano black z L&K po FL. Nawet ASO nie wie na kiedy to może mieć :twisted:
                                                ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                                                JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                                                JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                                                OCP Poznań -> Mapa Spotów

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  No ja miałem mieć ori ramkę od Grygiego po 300 PLN w przeliczeniu z KC, ale jak przyjechałem okazało się, że podnieśli ceny do 500 PLN (po przeliczeniu), więc kołowałem coś od chinoli. Ostatnio, w którymś z tematów też ktoś mówił, że proponowali mu ramkę w okolicy pięciu stówek. Być może co ASO to inna cena, ale tak czy tak, nawet 250 PLN to przesada..
                                                  Moje 1.6 MPI BSE

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X