Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Schowek pod siedzeniem OII FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Re: Schowek pod siedzeniem OII FL

    reasumując, trzeba zamówić tą część - '1Z0 881 577' wraz z kodem koloru?
    Te zaczepy samozaciskowe czy jakieś tam jak wyglądają? Można je gdzieś dokupic?

    Komentarz


    • Re: Schowek pod siedzeniem OII FL

      Zamieszczone przez macluke
      reasumując, trzeba zamówić tą część - '1Z0 881 577' wraz z kodem koloru?
      Te zaczepy samozaciskowe czy jakieś tam jak wyglądają? Można je gdzieś dokupic?
      zapewne na allegro znajdziesz u ludzi z ASO np:
      skoda-allegro
      Superbmen
      etc. oni pewnie mają w zdecydowanie niższych cenach niż normalnie w ASO
      "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

      Komentarz


      • 77 pln

        Schowek pod fotel kierowcy - 83 zł cena detal brutto - oferta specjalna 77 zł brutto

        Adam Babiel
        PMA_PARTS
        tel. 606 66 72 34

        Napisałem, z zapytaniem o ilość egz. która wpłynie na obniżenie ceny przy zamówieniu zobaczymy co odpowiedzą.
        Przygotują nam cenę na :

        20 szt
        40 szt
        60 szt


        Podam niezwłocznie do informacji jak będę posiadał.

        Zobaczymy, czy ktoś zaoferuje MNIEJ
        www.prostetorodo.pl

        Komentarz


        • jak dadza lepsza cene to moze i ja sie skusze ........

          czlowiek na ziemi jest tylko sekunde, nie zmieni nic a zostawi burdel

          Komentarz


          • Za 77 PLN -ów to ja i tak chcę, ale poczekam na listę

            Komentarz


            • hotrain, nic mi jeszcze nie odpisali - choć sami dzwonili do mnie wczoraj
              www.prostetorodo.pl

              Komentarz


              • no to czekamy

                czlowiek na ziemi jest tylko sekunde, nie zmieni nic a zostawi burdel

                Komentarz


                • powiedzcie bo ja jestem totalnym laikiem - czy uniden 520 wejdzie do tego schowka. bo podane tu modele radia nic mi nie mówią.. chodzi o to ze parkuję pod chmurką i zeby na noc nie rzucało się w oczy ?

                  Komentarz


                  • pascal, chowam swoje radio pod fotelem pasażera. Takie samo, pasuje idealnie.

                    Komentarz


                    • dzięks

                      Komentarz


                      • Wiadomo już coś na temat ceny schowka?

                        Komentarz


                        • mam taki schowek od strony pasażera, mieszka w nim rolka papieru toaletowego :szeroki_usmiech
                          bkc+dsg

                          Komentarz


                          • Cena normalna schowka w krakowskim ASO to 83 PLN.
                            Uwzględniając rabat na złotą kartę 10% (jak ktoś ma) można to kupić za 74,70 PLN.
                            Jak ktoś kupuje nowe auto to ma przez miesiąc 15 % rabatu na akcesoria, więc może kupić schowek za 70,55 PLN.

                            Chcąc kupić ten schowek nalezy albo poszukać kogoś, kto ma złota kartę albo ma nowy samochód albo też podać linka do tego wątku i zwykłe 77 PLN powinno być bez problemu osiągalne bez żadnej łaski (przynajmniej do takiej kwoty zeszliśmy przez telefon bez użycia złotej karty).

                            Komentarz


                            • Milczą

                              Milczą niestety nie lubię się narzucać ... wiec możliwe że się przerazili, ze chce 30 szt i teraz sprawdzają czy faktycznie maja to co ja chciałem ? Ale cena krk tez jest super, jak tylko się skontaktuj napiszę tu
                              www.prostetorodo.pl

                              Komentarz


                              • Panowie zróbcie listę chętnych i wtedy będzie wiadomo o jakich ilościach można rozmawiać w ASO. Ja robię zakupy w jednym ASO, zostawiłem tam już trochę kasy także zobaczymy ile mi się uda wynegocjować. Temat już nagrany, panowie czekają na konkretną ilość.

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez kross12
                                  Panowie zróbcie listę chętnych i wtedy będzie wiadomo o jakich ilościach można rozmawiać w ASO. Ja robię zakupy w jednym ASO, zostawiłem tam już trochę kasy także zobaczymy ile mi się uda wynegocjować. Temat już nagrany, panowie czekają na konkretną ilość.
                                  tylko że Ty mówisz o konkretnym ASO u siebie, w swoim mieście.
                                  Uwzględniając koszty wysyłki może się to stać nieopłacalne.

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez macluke
                                    Zamieszczone przez kross12
                                    Panowie zróbcie listę chętnych i wtedy będzie wiadomo o jakich ilościach można rozmawiać w ASO. Ja robię zakupy w jednym ASO, zostawiłem tam już trochę kasy także zobaczymy ile mi się uda wynegocjować. Temat już nagrany, panowie czekają na konkretną ilość.
                                    tylko że Ty mówisz o konkretnym ASO u siebie, w swoim mieście.
                                    Uwzględniając koszty wysyłki może się to stać nieopłacalne.
                                    Na konkurencyjnym forum Skoda.c.l.u.b.pl (pisane z kropkami bo cenzor działa ;D )istnieje dział przesyłek kurierskich, można tutaj zrobić identyczny temat, na pewno przyda się na przyszłe zamówienia grupowe

                                    Komentarz


                                    • schowek odebrany w ASO w KR - cena konkurencyjna
                                      Mam tez do tego jakieś plastiki rozporowe.
                                      W jakiejś wolnej chwili zabieram się za montaż.

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez macluke
                                        ... cena konkurencyjna ...
                                        Rozwin mysl! Tzn - ile?
                                        <<>> MACIEJ <<>>
                                        Moje Autko - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=33986 - Zapraszam

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Trusek
                                          Zamieszczone przez macluke
                                          ... cena konkurencyjna ...
                                          Rozwin mysl! Tzn - ile?
                                          74,88 PLN. To jest cena, o której pisałem w tym wątku wcześniej - 10% rabatu do ceny cennikowej.

                                          Komentarz


                                          • Własnie wrocilem z dworu i zamontowalem schowek pod fotelem kierowcy

                                            fajna rzecz ale montaż straszny <szczegolnie gdy nie ma sie długiego torxa do przykrecenia schowka:P >

                                            co do ceny to powiem tak: jezeli powstanie jakas lista osób to zobacze co da sie zrobic z cena - mam duzy rabat a wysylke proponuje tani.kurier naprawde sie oplaca

                                            a schowek naprawde miodzio - w next tygodniu montuje pod pasazerem

                                            Komentarz


                                            • ja jestem chętny do OII FL z roku 2010, wezmę obydwa, pod kierowcę i pasażera jakby co, pozdr.
                                              Witam, jeżdżę skodą octavią 2 FL Mint 1.4 tsi Antracyt, pozdrawiam
                                              Była:
                                              Jest:
                                              1) Octavia 1,4 TSI

                                              jak sobie kupię jeszcze więcej aut to będę miał jeszcze dłuższy podpis

                                              Komentarz


                                              • Dodam nieco od siebie, gdyż temat raczej dalej aktualny.
                                                Jestem po montażu schowka pod fotelem kierowcy w turze. Praktycznie nie da się go zamontować beż odkręcenia fotela. Walczyłem dzielnie ale musiałem odkręcić fotel. Jest to banalnie proste (klucz spline M10) i wcale nie trzeba odłączać kostek przewodów, chyba że musicie koniecznie wyciągać fotel poza auto. Wystarczy oparcie złożyć na max do przodu i cały fotel odgiąć do tyłu.
                                                Nakrętka rozprężna WHT 003 183 (potrzebne 2 w tylnej części - z przodu już są) wymaga nieco przycięcia nożykiem, by ją wsadzić w otwór okrągły (nie prostokątny - w którym się mieści bez większego problemu, ale otwory później nie pasują).
                                                To tyle, niedługo zamontuję schowek w fotelu pasażera.

                                                Udanego 2012 roku!

                                                Komentarz


                                                • Rozumiem, że schowek z pod siedzenia pasażera z tym pod siedzeniom kierowcy jest inny, czym się różnią?

                                                  Komentarz


                                                  • Na pewno zaczepami po bokach, którymi łączą się z tymi plastykowymi maskownicami w fotelach.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X