Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podswietlenie nóg (Dywanik)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podswietlenie nóg (Dywanik)

    Zamieszczone przez skemenhs
    Limuzynę O2 potrzebujemy
    No to skoro potrzebujecie to zgłaszam swoją gotowość na robienie przymiarek. Któraś niedziela byłaby ok.
    skemenhs, jeśli Cię to interesuje to odezwij się na PW.
    Pozdro

  • #2
    Podswietlenie nóg (Dywanik)

    Szukajac po necie znalazlem ciekawostke....

    Podświetlenie
    Cupra 2.0 TFSI 305KM/420Nm

    https://www.youtube.com/watch?v=_SAtv9muPcE

    Komentarz


    • #3
      Czyli jest tam gdzieś wolny slot na to oświetlenie?
      Pozdrawiam
      Marcin

      Komentarz


      • #4
        hubi2000, mogłes zapytać :lol:
        Andryey(Tallion) to moj znajomy i niejednokrotnie posiłkowalem się jego modami które zamieszcza na Briskodzie(mimo wszystko wole angielski :diabelski_usmiech )
        niestety sprzedał swoja skodę i teraz gania Audi A6 :wink:
        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

        Komentarz


        • #5
          piotrek_gdy, to co jeszcze wymysliles w 0II?
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #6
            piotrek_os, moja niunia wkrótce idzie na sprzedaż straciłem serce do modzenia

            no ale kilka modów zobaczyć będzie można u jago7072 :diabelski_usmiech
            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

            Komentarz


            • #7
              Ja zrobiłem podświetlanie nóg za pomocą listew diodowych. Podłączyłem je do lampy oświetlenia wnętrza, wiec działają identycznie jak lampka w podsufitce.
              Pozdrawiam
              Tomek

              Komentarz


              • #8
                atomek a masz jakieś zdiecie z podświetlanymi dywanikami bo bym chciał zobzczyć jak to wyglonda 8)

                Komentarz


                • #9
                  Niestety nie mam jeszcze zdjęć. Jak zrobie to wstawie, ale podświetla bardzo ładnie
                  Pozdrawiam
                  Tomek

                  Komentarz


                  • #10
                    Cupra 2.0 TFSI 305KM/420Nm

                    https://www.youtube.com/watch?v=_SAtv9muPcE

                    Komentarz


                    • #11
                      no ładnie jak możesz to wstaw zdjęcia jak to wygląda pod spodemi i dokładny opis po pl by sie przydał z fotkami
                      Skoda OCTAVIA II by Marcin0201

                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ght=marcin0201

                      Komentarz


                      • #12
                        OK .... podświetlenie fajne, ale generalnie - czy całe clue polega na tym, żeby pokazać ludziom w aucie jak im się nogi świecą?? wygląda to i ładnie, ale bez przesady. Podświetlenie nóg jednak powinno być bardziej stonowane. Jest tyle innych ciekawych rzeczy w aucie do pokazania, więc może by coś więcej wyeksponować?? Ja też chcę u siebie podświetlanie nóg, ale wg mnie powinno być w cholerę bledsze. To jakby wejść do restauracji i fajna, ciekawa, miła, mroczna i przyjemna atmosfera zrobiona ze świateł, ale na środku widać elegancki, czysty, ale oświetlony jupiterami kibel.

                        Oczywiście nie krytykuję modów - może to tylko moje zdanie, ale ponieważ są rzeczy, koło których nie potrafię przejść obojętnie - zmysł estetyki nie pozwala.


                        Ale i tak tak troszkę zazdroszczę :-)
                        Pozdrawiam,
                        Michał

                        Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez kropeck
                          OK .... podświetlenie fajne, ale generalnie - czy całe clue polega na tym, żeby pokazać ludziom w aucie jak im się nogi świecą??
                          nie,
                          po to, żeby widzieli, że mają brudne buty :szeroki_usmiech
                          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                          Komentarz


                          • #14
                            Nie wiem czym podświetla nogi hubi2000. Ja użyłem 2x9 diód smd i świeci troszkę słabiej. Ponadto można kupić dwa rodzaje bieli zimny i ciepły. W zasadzie dla mnie, czyli kierowcy to bajer ponieważ mam oryginalne dywaniki, kiedyś gdy miałem dedykowane, które często się zwijały podświetlenie grało większą rolę. Nie wiem jak wasze pasażerki, ale moja często coś stawia na podłodze w nogach i właśnie dzieki podświetleniu widać w nocy co sie jej wysypało, bądź gdzie może nogi postawić. No cóż kobieta jest kobietą i nie mozna tego zmienić.

                            Ja jeszcze dołożyłem podświetlanie drzwi od dołu. Działa bardzo ciekawie, poniewaz nie mam podświetlania z lusterek po otworzeniu drzwi owe diodki jasno mi oświetlają teren i widze gdzie stawiam nogę (czasem można w niezłe psie gówno wdepnąć na polskich osiedlach)

                            [ Dodano: Wto 06 Kwi, 10 20:29 ]
                            A kropeckowi zazdroszczę podświetlania zegarów. Normalnie cudo
                            Pozdrawiam
                            Tomek

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez __atomek__
                              Ja jeszcze dołożyłem podświetlanie drzwi od dołu. Działa bardzo ciekawie, poniewaz nie mam podświetlania z lusterek po otworzeniu drzwi owe diodki jasno mi oświetlają teren i widze gdzie stawiam nogę (czasem można w niezłe psie gówno wdepnąć na polskich osiedlach)
                              akurat ten patent widziałem na ostatnim spocie i na 100% podłączam u siebie :-) i chyba wepnę podświetlanie nóg oraz to "zewnętrzne" do lampki ostrzegawczej w drzwiach :-)

                              a takie podświetlenie jak moje .... MNIE TEŻ SIĘ PODOBA :-) :diabelski_usmiech
                              Pozdrawiam,
                              Michał

                              Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                              Komentarz


                              • #16
                                Tak kropeck, na ostatnim spocie widziałeś u mnie
                                Pozdrawiam
                                Tomek

                                Komentarz


                                • #17
                                  to dajcie fotki my też chcemy zobaczyć :]
                                  Skoda OCTAVIA II by Marcin0201

                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ght=marcin0201

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Czy jakby podlaczyc te podswietlenie do lampki w podsufitce, to bedzie sie ono tez plynnie sciemnialo :?:
                                    Marek



                                    Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                                    Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez marbab
                                      Czy jakby podlaczyc te podswietlenie do lampki w podsufitce, to bedzie sie ono tez plynnie sciemnialo :?:
                                      Jakbys podłaczył do podświetlania - to tak
                                      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Kilka Fotek
                                        Załączone pliki
                                        Pozdrawiam
                                        Tomek

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Akurat to podswietlenie powinno wlasnie dzialac tak jak w tym przyklejonym temacie, czyli jest mozliwosc regulacji natezenie i dziala to jedynie jak otworzy sie drzwi, a nie ze swieci to caly czas w jak w jakims malaczu ze szpojlerem na dachu :diabelski_usmiech
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Podświetlenie pod drzwiami jest podłączone do lampek sygnalizacyjnych drzwi i działa tylko gdy drzwi są otwarte. Nie wiem czy jest mozliwość przyciemnienia tego w VAGu, ale zawsze możesz zastosować mnie, lub wiecej diód, lub ich inną barwę.
                                            Pozdrawiam
                                            Tomek

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              __atomek__, mógłbyś fotki w dzień pokazać jak te diody na tych drzwiach masz zamontowane.
                                              Skoda Octavia 1.9TDi Ambiente Rider 04r
                                              Zapraszam https://www.facebook.com/detailingzpasja

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                ja u siebei to robiłem i opisałem co i jak trzeba zrobic co prawda w o1 ale w 02 powinno byc tak samo
                                                BYŁA o1 rs
                                                BYŁA o2 1.6
                                                JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  fireman6, jest to normalna taśma LED SMD 15 cm=9 diód na taśmie samoprzylepnej 3M. Tak więc żadna filozofia
                                                  Pozdrawiam
                                                  Tomek

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X