Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przebudowa panelu centralnego deski rozdzielczej O2 bez FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przebudowa panelu centralnego deski rozdzielczej O2 bez FL

    Postanowiłem delikatnie odświeżyć moją octe 2 bez fl. Chciałbym zmodernizować "panel centralny konsoli". W miejsce ori radioodtwarzacza streem:

    panel.jpg

    chciałbym wstawić coś w tym rodzaju:

    9cali.jpg

    tu link do sklepu: Page Not Found - Aliexpress.com

    Nie koniecznie to konkretne, ale żeby ekran wypełniał całą powierzchnię, żeby było gps, wifi i gsm które teraz w tych sprzętach nazywają 3g. albo więcej g. Ma to z ekranem dotykowym służyć do navi + yanosik + obd + ewentualne inne apki które uznam za potrzebne.

    Bezpośrednio pod spodem widzę: BLAUPUNKT STOCKHOLM 230 DAB.

    i-blaupunkt-stockholm-230-dab.jpg
    On ma wszystko, o czym wiem, że mógłbym oczekiwać od radia. Czyli fm z regulowaną czułością, dab +, cd, mp3, odbieranie połączeń gsm i z tego, co doczytałem to bangla na andku. Do tego daje radę z gromadą głośników i dodatkowym wzmagiem, więc będzie podstawa do rozbudowy.
    Na marginesie: skoro piszą, że blaupunkt bangla na andku to, czy to znaczy, ze na wyświetlaczu powyżej będę mógł dotykowo obsługiwać radio poniżej? Nad głośnikami też muszę popracować, bo słyszę, że nie słyszę, ale to w 2 rzucie.

    Tuż pod blaupunktem widzę PRESIDENT WALKER taki jak tu:

    president-walker-asc-tun_6767.jpg

    Oczywiście, że ze znanej firmy na K z miasta Łodzi.
    Wszystko to oznacza, że panel sterowania klimą muszę przenieść na popiołkę, tak jak tu:

    dash2.JPG

    To co prawda jest octa I i panel od automatycznej klimy a ja mam o 2 i manuala, a w dodatku to anglik, ale chodzi o idee a nie o szczegóły.

    I na koniec pytanie zasadnicze: mogą koledzy polecić kogoś, kto by nad tym popracował? A w szczególności nad przeniesieniem panelu klimy na popielnik? Druga ale wcale nie mniej ważna sprawa, której nie jestem w stanie sam rozwiązać to pozyskanie ramki na panel centralny, aby wszystko, co zamierzam upchnąć. Szukałem w necie informacji na wielu stronach firm zajmujących się przebudową aut ale nigdzie nie znalazłem kogoś kto by zajmował się przebudową tego na czym mi zależy. Zastanawiałem się nawet nad zamówieniem całego środka z jakiejś masy ale to podobno koszty straszne i efekt mizerny. Było by łatwiej gdyby walker był nieco mniejszy i chciał się zmieścić do popiołki albo do schowka po lewej. Ale nie chce.



  • #2
    paneli klimy w O2 to nie to co na zdjęciu w O1, masz tam ramki od guzików, a pod spodem dziurę i nie przykręcisz panelu, wiązki da się przenieść,
    rzeźba okrutna będzie.
    a radio cb kup jakieś mini - yosan czy coś i wejdzie wszędzie
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X