Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Prąd po stacyjce, tak jak prąd w radio

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Prąd po stacyjce, tak jak prąd w radio

    Cześć,
    chcę podłączyć sobie gniazda USB z prądem, takie coś Link oczywiście chcę to zrobić za pomocą przekaźnika i szukam prądu sterującego.

    Chciałbym, żeby były aktywne najlepiej tak jak radio, czyli żeby prąd był tylko po przekręceniu stacyjki i znikał jak wyłączy się stacyjkę i otworzy drzwi. Czy dobrze myślę, że takim zachowaniem steruje CAN? Jest jakiś sposób żeby rozwiązać to tak jak napisałem?

    Ewentualnie może być tak, że działa po zapłonie, czy żeby to wykonać podpiąć się prądem do sterowania we włącznik świateł? Nie będzie błędów w związku ze zwiększonym poborem prądu?

  • #2
    Zajrzyj do skrzynki bezpieczników. na pewno masz wolny bezpiecznik po kluczyku. Wystarczy dołożyć pin w puste miejsce i polutować z tym co chcesz dołożyć.

    Jak nie masz pinu do skrzynki bezpieczników to napisz mi PW.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez maciek30_pl Zobacz wpis
      ... Czy dobrze myślę, że takim zachowaniem steruje CAN? Jest jakiś sposób żeby rozwiązać to tak jak napisałem?
      każdym zasilaniem steruje CAN, jak chcesz taki efekt jak zasilanie po wyłączeniu zapłonu z odłączaniem podczas rozruchu auta (bo po co ma brać prąd ładowarka w czasie rozruchu)
      to proponuję zacisk o symbolu 75a - jest to zasilanie po zapłonie odłączane podczas rozruchu
      dla O2FL są to bezpieczniki 40, 41, 42, 49, 46 (wykorzystane zależnie o wersji auta lub nie)
      42 powinien być wolny, ori podłączony do szyny zasilania z jednej strony i gotowy do montażu pinu z drugiej strony
      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
      poprzednie modele:
      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
        (bo po co ma brać prąd ładowarka w czasie rozruchu)
        Pytanie co ma być podłączone do tych gniazd i jak to będzie wykorzystywane.

        Komentarz


        • #5
          Znalazłem takie [O2] Zasilanie Kamerki i nie tylko po kluczyku. - Octavia Club Polska rozwiązanie i skorzystam z niego

          Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
          Jak nie masz pinu do skrzynki bezpieczników to napisz mi PW.
          Zamówiłem Bypass do bezpiecznika, wygląda to całkiem sprytnie.

          A podłączony będzie w jedno USB zestaw bluetooth, a drugi będzie wystawiony do ładowania telefonu

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X