Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tempomat a half-dot

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez zonku Zobacz wpis
    dzięki koleś za ofertę, jednak miałem na "stanie" odpowiednią manetkę. Tempomat działa jednak dziwi mnie, że przerywa pracę po naciśnięciu sprzęgła (trzeba znowu wcisnąć RES). W O3 widziałem że praca była wstrzymywana na czas zmiany biegu. Druga sprawa na youtube znalazłem film:

    Jak widać w Golfie na half-dot pokazała się prędkość nastawiona w tempomacie zamiast licznika dziennych kilometrów.
    W adaptacjach licznika można uruchomić tę funkcję wyświetlania prędkości tempomatu na zegarach.
    Ale nie we wszystkich zegarach to działa - zależy od softu licznika. Jest gdzieś tu na forum info którą adaptację włączyć.

    Komentarz


    • #27
      Pracowałem z ODIS-em i znalazłem coś związanego z GRA_High. Jednak nic nie dało. O dziwo licznik przyjąłem tą zmianę i nie ma błędów. Gdyby tego licznik nie obsługiwał podejrzewam że pojawiłby się problem.

      Komentarz


      • #28
        zonku udało Ci sie coś rozpracować z tym licznikiem ?

        Komentarz


        • #29
          Niestety nie. Gdybym miał drugi identyczny na podmianę to spróbowałbym zaktualizować soft a tak mam obawy przy takim "głębokim" grzebaniu. Za mała wiedza.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X