Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Komputer pokladowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Komputer pokladowy

    Cześć , czy do wersji Classic bez komputera można dodać komputer ? Droga taka zabawa ? Opłaca się ?

  • #2
    Zamieszczone przez Wapniaro Zobacz wpis
    Cześć , czy do wersji Classic bez komputera można dodać komputer ? Droga taka zabawa ? Opłaca się ?
    Powinieneś zacząć od użycia szukajki bo jest to opisane na forum.

    Da się ale jak czytam Twoje posty to radzę przyjechać np. do mnie lub kogoś kto ma o tym pojęcie.

    Niestety nie wiem gdzie mieszkasz. Jak chce Ci się przyjechać na Śląsk to Ci to zrobię.

    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Jestem z Warszawy więc trochę drogi na Śląsk mam , wolałbym poszukać kogoś kto się zna i robi to bliżej

      Komentarz


      • #4
        OK. W Warszawie na pewno kogoś znajdziesz kto Ci to zakoduje. Zadaj pytanie w temacie o spotach w Warszawie.

        Doposażanie w komputer należałoby rozpocząć od sprawdzenia jakie masz manetki i moduł. Zadzwoń do mnie to powiem co możesz zrobić sam bez podłączania komputera. Później doradzę co kupić.

        Numer masz poniżej. Jak nie odbieram to pisz bo w pracy mam zakaz.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          Hejka ja tez mam wersję Clasic ja ty ten sam silnik i dokładałem komputer pokładowy , tempomat itd , spoko mi się to podoba tylko szkoda ze te liczniki z tego roku nie mają polskiego menu>
          zrób sobie to a będziesz mile zaskoczony i zadowolony .

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X