Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Światła do jazdy dziennej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #27
    Cześć, znalazłem 2 (chyba) podobne kod mają ten sam Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl , Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl. Brać z dwóch źródeł? Jak są te same kody na nich to chyba będzie okej, nie wyglądają na zmęczone życiem :P

    Komentarz


    • #28
      szukaj od jednego szkodnika tzn od jednej osoby
      Dawid
      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

      Komentarz


      • #29
        Możesz się kierować poradami forumowiczów, ale ostateczną decyzję podejmujesz sam. Wiadomo też, że kupując przez internet używaną część zawsze jest jakieś ryzyko wtopy.

        Komentarz


        • #30
          Zamieszczone przez Wapniaro Zobacz wpis
          Cześć,
          Wiem, że na forum jest poradnik jak doposażyć auto , ale mi bardziej chodzi o koszta doposażania. Czy lepszym i tańszym pomysłem było by zakupienie lamp z wbudowanymi światłami do jazdy dziennej czy doposażenie auta w światła do jazdy dziennej z funkcją doświetlania zakrętów. Mam Octavię 2 FL w wersji Classic , sam sobie doposażyłem auto w tempomat i komputer pokładowy(ten najprostszy ) , w lato będę myślał o wymianie radia (ALPINE CDE-111R) na jakieś z androidem pewnie + multifunkcja , może kiedyś MAXI DOT. Bardzo podoba mi się pomysł zamontowania świateł od razu z dziennymi w środku , ale tylko raz widziałem jak ktoś sprzedawał je na giełdzie OCP , a właściwie sam ich w internecie nie mogę znaleźć :/.
          Co byście mi doradzili , co jest bardziej praktyczne, a przede wszystkim co będzie tańsze?
          Cześć,

          Jestem po założeniu dziennych i halogenów z doświetleniem zakrętów w ori uważaj przy zakupie modułów komfortu ja nie doczytałem informacji na forum a mianowicie przy zakupie modułu musisz uważać czy moduł obsługuje tylne szyby jak tak to czeka cię montaż tylnych elektrycznych szyb w przeciwnym wypadku nie będą ci się zamykać tylne drzwi. Moduł komfortu który obsługuje tylko przenie drzwi jest drogi z tego co słyszałem koszt 500-600 zł chyba że będziesz miał fuksa i kupisz gdzieś taniej.Podam Ci ile mnie to wyszło z tylnymi elektrycznymi szybami niektóre części przepłaciłem a inne udało mi się wychwycić w dobrej cenie
          Koszt kompletnych halogenów z żarówkami i wiązkami elektrycznymi 320 zł
          Koszt modułu komfortu 087 210 zł
          trzy kompletne wiązki do drzwi 2 tylne i przednia kierowcy po 15 zł sztuka
          przełącznik opuszczania szyb 40 zł
          tylna blacha lewa plus silniczek 50 zł
          tylny silniczek plus blacha 85 zł
          oryginalny panel do szyb 120 zł to kupiłem nowe bo nie chciałem żadnych porysowanych sztuk
          przycisk do opuszczania szyb tylnych 25 zł sztuka
          przełącznik świateł 50 zł
          i jeszcze jedna ważna rzecz przy zakupie silniczków do tyłu muszą być po 2008r
          to na tyle co mogę sobie przypomnieć
          Ostatnio edytowany przez rszpak1; 43699.

          Komentarz


          • #31
            Cześć, dzięki za podpowiedź, ale nie do końca wiem o jakim module mówisz? O tym pod kierownicą ? Czy o tym module halogenów?

            Do tej pory uzbierałem:
            Wiązki potrzebne do montażu
            Halogeny
            Moduł obsługujący XENONY, LED, HALOGEN
            Wiem że potrzebuję jeszcze :
            Przełącznik świateł
            Kabelki??
            Wtyczki do świateł
            Żarówki oczywiście
            Coś jeszcze??? Czy ktoś w Warszawie mógłby mi to pomóc zrobić albo zrobić za opłatą?

            Komentarz


            • #32
              Zamieszczone przez Wapniaro Zobacz wpis
              Cześć, dzięki za podpowiedź, ale nie do końca wiem o jakim module mówisz? O tym pod kierownicą ? Czy o tym module halogenów?

              Do tej pory uzbierałem:
              Wiązki potrzebne do montażu
              Halogeny
              Moduł obsługujący XENONY, LED, HALOGEN
              Wiem że potrzebuję jeszcze :
              Przełącznik świateł
              Kabelki??
              Wtyczki do świateł
              Żarówki oczywiście
              Masz już prawie wszystko. O moduł się nie martw, ten co kupiłeś 1k0 937 087 H jest OK. Wiązki i kabelki to chyba to samo, jak masz komplet. Przełącznik, wtyczki do żarówek i żarówki bez problemu ogarniesz.

              Komentarz


              • #33
                Dzięki dzięki, problem w tym że nie ogarnę człowieka który mi to zrobi i będzie mi to tak leżało tylko

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X