Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2 FL] Doposażenie lusterek w lampki oraz drzwi w lampki ostrzegawcze - kilka pytań

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • krzynol
    odpowiedział(a)
    zakoduj jak piszą wyżej - podśiwetlenie w lusterkach i lampki ostrzegawcze - zobaczysz czy się w ogóle da, czy nie wyrzuci błędu kodowania.
    potem sprawdź czy pojawią się błędy zakodowanych obwodów, jeśli tak to super, robisz instalację i po wszystkim

    lampke w drzwiach podlaczasz pod pin 18 + i masę pod masę gdzieś lub brązowy w pinie 19 (wtyczka 32 pinowa)
    lampka drzwiowa ma diodę więc musisz + zapodać na pin 1, a masę na pin 2 wtyczki lampki

    oświetlenie w lusterku podłączasz po pin 10 i pin 11 (przewód czarno/niebieski) (wtyczka 16 pinowa)
    ale zazwyczaj lusterko z podświetlaniem, które ma własną wiązkę - będzie miało wtyczkę obsadzoną już

    Zostaw komentarz:


  • yaroslawos
    odpowiedział(a)
    zakoduj i zobacz czy masz zasilanie na pinie 10. bez żarówki lub diody powinno tobie sypnąć błedami .

    Zostaw komentarz:


  • vwaldini81
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez yaroslawos Zobacz wpis
    Moduły drzwi : 1T0 959 701 M 1T0 959 702 M.
    To są numery z silniczka. Tak wujek google pokazuje. A ja mam 1T0959702R silnik, moduł 5k0959792 prawa strona. Czy też da rade?

    Zostaw komentarz:


  • yaroslawos
    odpowiedział(a)
    Address 42: Door Elect, Driver LC 004,3,Oťwietlenie,otoczenia,Range: 0.0...100.0 % lub LC 004,3,Ambient,Illumination,Display Range: 0.0...100.0 %

    Address 52: Door Elect, Pass. LC 004,3,Oťwietlenie,otoczenia,Range: 0.0...100.0 % lub LC 004,3,Ambient,Illumination,Display Range: 0.0...100.0 %

    Zostaw komentarz:


  • vwaldini81
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez yaroslawos Zobacz wpis
    Ja mam zrobione tak i działa : pin 10 w module drzwi to zasilanie lampki w lusterku a masa z niebiesko czarnego. Moduły drzwi : 1T0 959 701 M 1T0 959 702 M. Oczywiście kodowanie potem.
    Przydatna informacja.
    Ja zbieram by mieć lusterka el.składane, ale moduły do nich są ciężko osiągalne. To może samo oświetlenie będzie narazie działać.
    A jak wygląda samo kodowanie?

    Zostaw komentarz:


  • yaroslawos
    odpowiedział(a)
    Ja mam zrobione tak i działa : pin 10 w module drzwi to zasilanie lampki w lusterku a masa z niebiesko czarnego. Moduły drzwi : 1T0 959 701 M 1T0 959 702 M. Oczywiście kodowanie potem.

    Zostaw komentarz:


  • Krisu02
    odpowiedział(a)
    Witam. Podpinam sie pod temat. Zakupilem zestaw oswietlenia otoczenia i teraz rozkminiam jak to podlaczyc. Mysle nad podpieciem tego pod oswietlenie wnętrza...

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez budzik12 Zobacz wpis
    lampki ostrzegawcze w przednich drzwiach
    zakoduj jeśli kodowanie przyjmie to będzie banglać
    Zamieszczone przez budzik12 Zobacz wpis
    podświetlenie przestrzeni dookoła auta
    to grubszy mod-ale ktoś to robił na forum

    Zostaw komentarz:


  • [O2 FL] Doposażenie lusterek w lampki oraz drzwi w lampki ostrzegawcze - kilka pytań

    Witam wszystkich
    Chciałbym doposażyć mojego Minta w lampki w lusterkach - podświetlenie przestrzeni dookoła auta oraz w lampki ostrzegawcze w przednich drzwiach zamiast tych plastikowych odblasków.
    Obecnie mam następujące sterowniki w drzwiach: 1T0 959 701 T od strony kierowcy oraz 1T0 959 702 R od strony pasażera. Jest ktoś w stanie powiedzieć czy te sterowniki obsługują wyżej wymienione funkcje? Z góry dzięki za pomoc
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X