Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy warto wymienić Swing na Columbus wyłącznie dla samej nawigacji ?

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy warto wymienić Swing na Columbus wyłącznie dla samej nawigacji ?

    Witam społeczność forum po dłuższej przerwie.
    Niedawno zakupiłem O II fl z 2012 r. w wersji Fresh z radioodbiornikiem Swing. W zasadzie jestem zadowolony ze sprzętu grającego jeśli chodzi o walory akustyczne, natomiast zastanawiam się nad wymianą Swinga na Columbusa ponieważ jestem przyzwyczajony do korzystania z nawigacji podczas jazdy samochodem.
    Mam do Was następujące pytanie: czy warto wybrać ten kierunek, czy dać sobie spokój z wymianą sprzętu jeśli jedynym kryterium wymiany jest chęć posiadania nawigacji i poszukać jakiejś niezintegrowanej nawigacji samochodowej w przedziale 1000 - 1500 zł na zasadzie dodatkowego ustrojstwa w samochodzie ? Może trochę niesłusznie, ale obawiam się trochę uciążliwości z aktualizacją map drogowych w Columbusie, no i ewentualnych konfliktów sprzętowych z urządzeniami, które mam zamontowane seryjnie w samochodzie (tj. czujniki parkowania tylne, podgrzewane fotele przednie). Posiadany przeze mnie pojazd nie ma sterowania w kierownicy.

    Za wszelkie sugestie będę wdzięczny.
    pozdrawiam
    Marcin


  • #2
    Kup porządne radio na androidzie od chińczyków i będziesz happy
    Skoda Octavia II FL
    Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

    Komentarz


    • #3
      Dziękuję za odzew. Temat do zamknięcia ponieważ kupiłem Columbusa i też jestem happy ;-)

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X