Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podwójna podłoga do Octavia 2 liftback przed FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podwójna podłoga do Octavia 2 liftback przed FL

    Hej,
    Przerabiał ktoś temat dołożenia podwójnej podłogi do Skoda Octavia 2 liftback przed FL?
    Pasuje podwójna podłoga od kombi?
    Jeśli nie pasuje, to dużo jest przeróbek, żeby z kombi zamontować do liftbacka?
    Jest to w ogóle realne?

    W załączniku zdjęcia Octavi 2 liftback z podwójną podłogą.
    Załączone pliki

  • #2
    To nie ma żadnej różnicy czy ta podłoga jest z Llifa czy nie - podejdzie i tu i tu
    OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


    T: 500286848

    Komentarz


    • #3
      Przerabiałeś ten temat? Wsadzałeś dodatkową podłogę z kombi do lifta?

      Dodatkowa podłoga.png

      W oficjalnym katalogu akcesoriów do Octavii dodatkowa podłoga bagażnika do lifta ma inne numery części niż do combi (jest to rozróżnione).

      Komentarz


      • #4
        Kupiłem podłogę z Lifta do swojej kombi i siadła idealnie - więc ja nie miałem problemu. Oczywiście Octavia II FL jedna i druga.

        Wydaje mi się że jedyna różnica to zakończenie ostatniego elementu i ilość części na które się ona składa/rozkłada - kombi 3, a Lift 2. Ale to tylko moje luźne spostrzeżenia
        Ostatnio edytowany przez Rafał Oskar; 43908.
        OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


        T: 500286848

        Komentarz


        • #5
          Pytanie do osob posiadajacych podwójna podloge w O2 Tour (najlepiej liftback). Jaka jest wysokosc od dolu wneki na kolo do podlogi w gornym ustawieniu?

          Konczy mi sie legalizacja zbiornika LPG i bede kupowal nowy. Plan jest taki: zbiornik o wysokosci 180mm plus kolo zapasowe dojazdowe na nim. Czy wejdzie pod podwojna podloge?

          Dziekuje za (p)odpowiedzi
          Ostatnio edytowany przez kult0035; 16244.

          Komentarz


          • #6
            A nie skróci Ci to znacząco zasięgu na lpg? Czy warto?
            Swoją drogą o ile dojazdówka jest mniejsza od pełnego koła? Bo sam kiedyś szukałem dojazdu pod R16 ale ciężko i ceny duże...ale te pełne koło w bagażniku denerwuje

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X