Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zaślepka tunelu środkowego pod rączkę ręcznego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zaślepka tunelu środkowego pod rączkę ręcznego

    Cześć, Pomóżcie proszę w znalezieniu numeru części zaślepki pod rączkę ręcznego w tunelu z podłokietnikiem do O2fl, bo właśnie zakończyłem wymianę tunelu (wcześniejszy typu bieda) i zauważyłem, że brakuje mi tej zaślepki. Może ktoś ma na zbyciu? IMG_20210630_150940~01.jpg ​​​​​​​

  • #2
    A nie wiem czy ktoś kiedyś nie pisał że to nie występuje jako osobny element (ta harmonijka).

    Komentarz


    • #3
      1Z0713187 9B9 Przerwała Ci się, ja u siebie ją kleiłem i 2 lata się trzyma. Można kupić osobno, kosztuje koło 100zł chyba
      Ostatnio edytowany przez Przemm81; 48613.

      Komentarz


      • #4
        O dzięki. No jakbym miał pozostałą część, to pewnie bym próbował sklejać, bo stówa za taki drobiazg to lekka przeginka. Niestety będę chyba musiał coś wymyślić, bo z taką dziurą, to też wygląda słabo.

        Komentarz


        • #5
          No a reszta nie została w prowadnicy pod obudową?

          Komentarz


          • #6
            Próbowałem sięgnąć paluchem, ale nic nie wymacałem. Spróbuję jeszcze jutro, się obawiam się że przy demontażu wypadła.

            Edit: wyjąłem dziadostwo zagiętym drucikiem, siedziało głęboko, ale udało się. Jutro będę sklejał, powinno się udać. Dzięki wszystkim. Temat do zamknięcia?
            Ostatnio edytowany przez Kloss; 9993043.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X