Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kamera Cofania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kamera Cofania

    Dzień dobry
    mam pytanie chciałbym zamontować kamere cofania / w klamce lub w miejscu lampki / w Octavi II Combi 2012r radio posiadam Columbus RNS510 .
    Proszę o pomoc w doborze sprzętu ewentualnie o pomoc w wykonaniu tego lub gdzie mogę to wykonać we Wrocławiu lub okolicach

  • #2
    Cygi kamerę potrzebujesz o takim numerze 56D827566A plus blacha mocująca 1J0937119. Przynajmniej ja taką miałem zamontowaną. Jedyny problem to poszerzenie otworu na klamkę,m gdyż jest to rozmiar VW. Skoda ma mniejszą klamkę. Być może teraz już są dostępne u chińczyków klamki z kamerą pod Skodę. W czasie gdy ja robiłem w 2016 roku jeszcze nie było.

    Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
    Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
    Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

    Komentarz


    • #3
      Super , dziekuje za pomoc . Biore sie za kompletowanie rzeczy

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Cygi Zobacz wpis
        gdzie mogę to wykonać we Wrocławiu lub okolicach
        W Brzegu zrobi Ci to Angel.
        User Profile - Octavia Club Polska
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
          W Brzegu zrobi Ci to Angel.
          User Profile - Octavia Club Polska
          Polecam
          OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


          T: 500286848

          Komentarz


          • #6
            Lepiej kupić taki zestaw zadziała idealnie z Columbusem i nie trzeba piłować otworu, dedykowane do OC2FL sam mam założone i działa super. Kamera Page Not Found - Aliexpress.com i adapter 173.41zł 1% OFF|Dla RCD510 RNS510 RNS315 RCD RNS 510 315 widok z tyłu Av kamera konwerter Adapter CVBS do RGBS RGB Box darmowa wysyłka|cvbs to rgb|rgb cvbsrgb to cvbs converter - AliExpress

            Komentarz


            • #7
              Kamera HS079 do OC2FL i adapter RNS RCD510, oczywiście te z linków wyżej.
              Ostatnio edytowany przez jasiek2905; 23668.

              Komentarz


              • #8
                Dziękuje wszystkim za pomoc i za zaangażowanie. Pozdrawiam

                Komentarz


                • #9
                  Kamerka ogarnięta . Bardzo dziękuję za pomoc wam za pomoc oraz Angel za montaż z Brzegu. ???

                  Komentarz


                  • #10
                    Dzień Dobry mam zamontowaną już kamerę cofania i adapter z linków podanych wyżej , wszystko ogarnięte ale nie wiem jak podłączyć mam ten adapter co ma być podłączona do radia w nim przewód do masy i bezpiecznik . Po podłączeniu masy i plusa w Columbusie na ekranie mam niebieski ekran . Czy mógłbym prosić o zdjęcie jak ma być ten adapter do radia podłączone .
                    Z góry dziękuje.

                    Komentarz


                    • #11
                      Udało mi się elegancko podłączyć kamerę i wszystko działa, ale mam problem dalej z paskami delikatnie mrugającymi na ekranie , nie jest to jakieś irytujące . Czy można się tych migających pasków jakoś pozbyć?

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X