Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bluetooth w Swing

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bluetooth w Swing

    Witam,

    w Octavii 2 (2011) 1Z3 Tour mam radio Swing. W opcjach radia (SETUP) mam możliwość włączenia BT-AUDIO i po kliknięciu w przycisk MEDIA mam do wyboru CD i BT-AUDIO. Niestety po wybraniu BT-AUDIO telefon nie znajduje sygnału z radia po bluetooth. Próbowałem na 3 różnych telefonach z systemem android.
    Pytania:
    1. Czy jest możliwe, że radio nie ma wbudowanego modułu bluetooth mimo możliwości jego wybrania w opcjach?
    2. Jeżeli nie ma wbudowanego bluetooth to czy mogę dołożyć zewnętrzny moduł blutooth? W radiu nie mam wejścia AUX a we wszystkich znalezionych modułach bluetooth jest info o konieczności obsługi AUX.

  • #2
    Zamieszczone przez mar_tom Zobacz wpis
    wbudowanego modułu bluetooth
    z tego co się orientuje moduł bluetooth powinien być pod siedzeniem pasażera, zerknij czy tam jest
    Zamieszczone przez mar_tom Zobacz wpis
    W radiu nie mam wejścia AUX
    wejście AUX o ile jest będzie w schowku podłokietnika, na radiu go nie znajdziesz
    Wirus -> 136 KM 310 Nm
    https://forum.octaviaclub.pl/forum/m...kombi-by-szere

    Komentarz


    • #3
      Również posiadam w samochodzie radio Swing, jednak po wciśnięciu MEDIA ukazuję się tylko AUX i CD. Pod siedzeniem pasażera nie posiadam żadnego modułu, gdzie taki moduł mogę kupić i jaki? Gdy podłączę ten moduł to muszę w VCDS zakodować moduł czy BT-AUDIO pokaże się po podłączeniu modułu?

      Komentarz


      • #4
        W gateway musisz zakodować telefon.
        Moduł na allegro, olx, aliexpress, itp.
        potrzebujesz też wiązkę.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          Jeżeli chcesz streamować muzykę z telefonu to zmień radio na RNS 315 da się je wyhaczyć w cenie modułu bluetoth ( taki highline kosztuje więcej niż 400zł) . I w gratisie będziesz miał jeszcze możliwość rozmowy ( trzeba tylko podłączyć mikrofon )

          Komentarz


          • #6
            Do modułu bluetooth potrzeba jeszcze licznik maxidot do RNS 315 już nie

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Gregor02 Zobacz wpis
              Do modułu bluetooth potrzeba jeszcze licznik maxidot
              Wcale nie. Montowałem już kilka modułów w autach bez maxi dota.
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                Wcale nie. Montowałem już kilka modułów w autach bez maxi dota.
                i jak parujesz nowy telefon, czy ustawiasz sygnał dzwonka, czy książkę telefoniczną sortujesz?
                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                poprzednie modele:
                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                Komentarz


                • #9
                  Do swinga niestety ale jest potrzebny maxi dot, nie ma możliwości obsługi modułu, chyba że dzwonienie i wybieranie nr. za pomocą telefonu
                  Ostatnio edytowany przez Gregor02; 48076.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
                    i jak parujesz nowy telefon
                    W telefonie. Włączam BT w telefonie, przekręcam kluczyk i po chwili telefon jest sparowany z modułem. Można gadać i słuchać muzyki z telefonu przez BT-audio.
                    Odbieranie połączeń i jak chcę dzwonić do kogoś to tylko z telefonu.
                    Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
                    czy ustawiasz sygnał dzwonka, czy książkę telefoniczną sortujesz?
                    No tego nie zrobię.
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X