Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czekam na wasze porady odnośnie elementów wyposażenia wewnątrz auta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czekam na wasze porady odnośnie elementów wyposażenia wewnątrz auta

    Cześć wam, dla wielu z was będą to być może banały, jednak jako raczkujący w temacie modzenia mam kilka pytań.
    1) Przymierzam się do wymiany mieszka wraz z gałką od skrzyni biegów na oku mam takie 2 szt
    Gałka zmiany biegów - Octavia II, Yeti - Oryginalne Części do Skody i Hondy | czesci.zagielauto.pl

    GAŁKA BIEGÓW Z MIESZKIEM 5E1064230E ORYGINALNA Rex Auto - autoryzowany salon, serwis Skoda i Volkswagen - sklep internetowy

    Jedna z nich jest z modelu OIII pierwsza sprawa to czy będzie ona pasować P&P czy będzie konieczna rzeźba? Oraz kwestia wygody, jako że standardowa gałka jest gruba albo po prostu może brak jej odpowiedniego wyprofilowania, nie trzyma się dobrze w ręku, pytanie do was może macie jakieś porównanie co do jakości i wygody?

    2) Kolejną z kilku rzeczy są nakładki alu lub stalowe na pedały jest tego sporo na alledrogo, czy macie jakiś polecany zestaw a może szukać oryginału jeżeli takowy występował? W jaki sposób są one montowane, klej, wkręty?

    3) Chcę okleić kilka plastików folią coś w stylu szczotkowane alu lub jakiś plaster miodu jednak zastanawiam się jak ma się to do późniejszego mycia?

    4) Czy macie numery klamek wewnętrznych ori lub dobrego zamiennika w chromie ? Czy do montażu takich klamek trzeba zdejmować cały boczek czy wystarczy zdjąć te osłonki dookoła?

    Wszystkim z góry dzięki za pomoc i wszelkie rady, które pomogą mi ograniczyć ewentualne wydawanie pieniędzy lub kupowanie tego samego po kilka razy i zaoszczędzi czasu i nerwów związanymi ze zwrotami i odsyłką.




  • #2
    Gałkę kup tę pierwszą.
    Z drugiej wykożystasz tylko gałkę (montowałem takie w O2) bo mieszek i ramka nie będą pasować.

    Nakładki kup na ali. Najlepiej wraz z podstopnicą. Jakość jest dobra. nakładki sprzęgła i hamulca są na wcisk a na pedał gazu zaciska się w okół blaszki. Trzyma się dobrze i pasuje idealnie.
    Jak zamontujesz nakładki to warto zrobić podświetlenie nóg.
    47.02zł 17% OFF|Akcesoria samochodowe podnóżek pedał gazu i hamulca pedał sprzęgła dla Skoda Octavia A5 Yeti Superb dla Seat Altea Leon Toledo dla Audi A3 TT|Pedały| - AliExpress

    Klamki wewnętrzne kupisz tylko w oryginale. Trzeba zdjąć tapicerkę.
    Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Super, dzięki bardzo za odpowiedź

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis

        Jak zamontujesz nakładki to warto zrobić podświetlenie nóg.
        Trzeba zdjąć tapicerkę.
        Właśnie pytanko co do oświetlenia podłogi, ma ktoś może namiar na lampkę w kolorze mniej więcej podświetlenia deski tzn zielony? Najlepiej z gotową wiązką jak u Krzynola na filmie

        Kolejne pytanie, to czy istnieje jakaś alternatywa dla kabla ze strony VCDS?

        Jak ktoś ma namiar na kury na tył i przód (80 i 88 mm) z bolcami w odpowiednim miejscu również będę wdzięczny

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez DavePL Zobacz wpis
          ma ktoś może namiar na lampkę w kolorze mniej więcej podświetlenia deski tzn zielony?
          Takiej lampki nie znajdziesz zielonej. Może być czerwona. Do białej możesz włożyć zielonego leda.
          Jako podświetlenie nóg możesz wykorzystać cokolwiek. Wtyczkę jakąkolwiek.
          Zobacz jak zielono jest w tej Octavii
          Octavia Club Polska

          Zamieszczone przez DavePL Zobacz wpis
          czy istnieje jakaś alternatywa dla kabla ze strony VCDS?
          Aliexpress.

          Zamieszczone przez DavePL Zobacz wpis
          ktoś ma namiar na kury na tył i przód
          Link
          Link
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
            Zobacz jak zielono jest w tej Octavii
            Octavia Club Polska
            Właśnie w twojej Octavii to podpatrzyłem efekt jest kozacki

            Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
            Aliexpress.
            Na ile takie kable z Ali są bezpieczne, żeby podczas kodowania nic się nie spieprzyło ?


            Ostatnio edytowany przez DavePL; 9995484.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez DavePL Zobacz wpis
              Właśnie w twojej Octavii to podpatrzyłem
              To jest tu:
              Link
              Najprostrze połączenie:
              Link
              Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X