Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dołożenie PDC przód w octavia 2 fl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dołożenie PDC przód w octavia 2 fl

    Witam, w swojej Octavi 2 FL kombi mam czujniki PDC tylko z tyłu. Z racji tego ze samochód jest do malowania bo wychodzi ruda postanowiłem zmienić zderzaki na te od RS. Dorwałem tylny zderzak wraz z czujnikami i wiązka która podłączyłem pod sterownik 5J09019475A (trzeba było piny trochę we wtyczce zmienić i działa). Znalazłem tez zderzak przedni ale bez czujników bo nie planowałem w to się bawić. Sprzedałem tylny zderzak bez czujników i postanowiłem ze te czujniki które miałem oryginalnie na tyle założę na przód kupiłem mocowania na tył do tych czujników przykleiłem do zderzaka przedniego zrobiłem dziury i wygląda jak fabryka Kupiłem tez sterownik obsługujący tył i przód 3AE919475C. Jest to sterownik prawdopodobnie od Passata b6 - wyglada identycznie jak ten od Octavi.
    Teraz moje pytanie jest takie: Czy ktoś kto ma elsewin mógłbym mi podesłać pinologię obu sterowników?

  • #2
    A dołożyłeś dodatkowy głośniczek, przycisk i wiązkę od przednich czujników do sterownika?

    Komentarz


    • #3
      Potrzebuje rozpiski pinów obu sterowników by właśnie to zrobić

      Komentarz


      • #4
        Jak nikt nie podeśle zdjęć to poszukam bo mam gdzieś rozpiskę jak dokładałem u siebie PLA.

        Komentarz


        • #5
          Znalazłem na elektrodzie, wklejam, może komuś się przyda. Sterownik 3AE919475C
          Załączone pliki

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X