Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio android SoundSystem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio android SoundSystem

    Witam,
    technologia się rozwija, a dawno nie nie śledziłem tematu. Czy pojawiło się jakieś radio na androidzie do O2FL które współpracuje z sound system? Z grupy superba uzyskałem info, że radio marki xtrons daje taką możliwość.
    Pozdro

  • #2
    Witam,

    Ja zamontowałem (w ten weekend) Vtopek T8...kamera cofania na włączonym silniku wariowała, ale filtr poradził (prąd z żarówki). Wszystko działa elegancko...gada z czujnikami parkowania i kierownicą. Bardzo ładny głeboki dźwięk.

    323.71zł 47% OFF|Vtopek 10.1

    Komentarz


    • #3
      Cześć,

      dzięki za info. Jak jakość, zestawu głośno mówiącego (mikrofonu)? Widzę, że w T8 jest tylko 2GB Ram, działa to płynnie? I czy na pewno masz sound system bo to podstawa? korzystałeś może z car play?

      Pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        Car play nie wiem, ale ten android auto działa choć nie przerzuca Yanosika, Radio działa płynnie. W ustawieniach można ustawić różne systemy dźwięku samochodu (ja mam biede po skoda blues więc nic nie zmieniałem..gra to gra) ale dźwięk bardziej kinowy...menu do ustawień dźwięku ma ze 40 parametrów.

        Wyprowadzłem ten mikrofon co był w zestawie i nie sprawdzałem czy bez też daje rade.

        Zamontowałem te radio bo córka chciała kamere cofania i odziedziczy autko.
        Na mój gust to tam jest nadmiar featurów...nie mam czasu testować ustawiać a nie mówiąc o używaniu w czasie jazdy
        Na postoju to obawiałbym się o akumulator (nie mierzyłem ile amper bierze)

        Pozdrawiam

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X