Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

polskie menu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • polskie menu

    Za sprawą kolegi serfera dzisiaj miałem przyjemność odbyć kilkadziesiąt startów z:
    - scirocco R 280 koni dsg FWD
    - leon cupra 250 koni manual FWD
    - audi TT 250 koni manual FWD

    Od scirocco baty, cupra plus TT mniej więcej równo, TT wydawała mi się szybsza od leona, ciężko stwierdzić ponieważ różne osoby siedziały w autach w różnych konfiguracjach.

    Wniosek jeden, trzeba auto dokoksić :wink:

    P.S. skodzina dzisiaj zdała test, sprzęgło trzyma, silnik żyje co nie mogę powiedzieć o hamulcach które dostały po dupie :|

  • #2
    polskie menu

    czy ktoś juz dopadł wsad polskiego menu do octavi 02 ,? Gdzies na forum widziałem filmik z taka adaptacja. czy cos dalej juz sie ruszylo ? Rozumiem iz pewnie nalezało by wgrać w sterownik licznika cały nowy program z jezykiem polskim . Czy ktoś z forumowiczow robil cos w tym temacie ?

    Komentarz


    • #3
      czyzyk64, gdzieś słyszałem że to dotyczy tylko liczników po FL, ale mam nadzieję że się mylę
      Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        czyzyk64, niestety polskie menu możliwe jest tylko po FL. Nawet w "Motorze" o tym pisali, ale niestety nie jestem w stanie podać Ci nr :cry:
        "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

        Komentarz


        • #5
          no trudno.

          Komentarz


          • #6
            Witam, podobno można wgrac do o2fl np. z 2010r. polskie menu do maxidot. Taką informację mam z aso w Warszawie . Ktoś próbował :?: :?:
            Octavia Ambiente (ICE) 1.6 i Octavia II FL ELEGANCE 1.4 TSI

            Komentarz


            • #7
              Podaj jakis tel do tego ASO w Warszawie

              Komentarz


              • #8
                Czy ktoś probowal tego cuda uczynić we własnym zakresie?

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X