Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] FL>2010 Climatic dołożenie czujnika temperatury

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Chief33 Zobacz wpis
    ktoś coś?
    Ja Ci zrobię.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Chief33 Zobacz wpis
      1K0 907 543 A zamiast E. Podejdzie?
      Nie podejdzie.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
        Ja Ci zrobię.
        Polecam Piotrka, ogarnął climatic u mnie w aucie w pół godzinki z pogaduchą w trakcie


        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

        Komentarz


        • Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
          Ja Ci zrobię.
          Do Świętochłowic trochę mi nie po drodze ? już bliżej Łódź, ale dziękuję za propozycję ?

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Chief33 Zobacz wpis
            dziękuję za propozycję
            Mam inną. Sam zrób. Pomogę. To nie jest trudne.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • Właśnie podłączam czujniki i mam pytanie: czy jest obojętnym do którego pinu w czujniku podłączę kabel z kostki?

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Wojtenio Zobacz wpis
                Czujnik G192 ten na stopy
                pin 1 czujnika ( jest oznaczenie na nim ) do masy ( w tym przypadku do lutować do przewodu kostka sterownika 16 pinowa pin 8 .
                pin 2 czujnika do kostki 16 pinowej na pin 4 ( sterownik klimatyzacji )


                Czujnik G191 ten w kratce :
                pin 1 czujnika do kostki 20 pinowej na pin 18 ( sterownik klimatyzacji )
                pin 2 czujnika do kostki 20 pinowej na pin 3
                Powiesz mi jak ozaczony jest pin 1 i pin 2 czujnika, bo ni hu tam nie widziałem. Wszystko zlożyłem i trochę wysoką mi temperaturę na nogi pokazuje. Jedynie co widziałem, to z jednej strony gniazda czujnika było maźnięte jakimś jaskrawym kolorem, chyba pomarańczowym.

                Komentarz


                • bez znaczenia ten czujnik, to zwykły rezystancyjny element
                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                  poprzednie modele:
                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                  Komentarz


                  • Dziękuję koleś i krzynol , chwila (ze 3-4h) zabawy była ale dzięki temu wątkowi i filmikom z YouTube Krzysztofa pierwszy znaczący mod zrobiony. Screenshot_2024-05-13-09-11-22-222_com.miui.gallery.jpg

                    Komentarz


                    • gitarka
                      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                      poprzednie modele:
                      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Chief33 Zobacz wpis
                        Dziękuję koleś i krzynol , chwila (ze 3-4h) zabawy była ale dzięki temu wątkowi i filmikom z YouTube Krzysztofa pierwszy znaczący mod zrobiony. Screenshot_2024-05-13-09-11-22-222_com.miui.gallery.jpg
                        Bez [mention]krzynol [/mention] i [mention]koleś [/mention] wielu z nas nadal jeździło by smutnymi wersjami

                        Cieszę się że też zdecydowałem się na upgrade do climatic taka mała prosta rzecz a tak uprzyjemnia życie. Wiadomo że to nie climatronic ale w czasach gdy dokładało się po 5 tys za automat taki pół automat naprawdę robił robotę, nie dziwię się że skoda z tego zrezygnowała…


                        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
                          gitarka
                          I przy okazji nasmarowany silnik nawiewu

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez adamsky Zobacz wpis

                            Bez [mention]krzynol [/mention] i [mention]koleś [/mention] wielu z nas nadal jeździło by smutnymi wersjami

                            Cieszę się że też zdecydowałem się na upgrade do climatic taka mała prosta rzecz a tak uprzyjemnia życie. Wiadomo że to nie climatronic ale w czasach gdy dokładało się po 5 tys za automat taki pół automat naprawdę robił robotę, nie dziwię się że skoda z tego zrezygnowała…


                            Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
                            Brakuje tylko samoistnego zwiększania biegów dmuchawy ale i tak niebo a ziemia

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Chief33 Zobacz wpis

                              Brakuje tylko samoistnego zwiększania biegów dmuchawy ale i tak niebo a ziemia
                              To już climatronic. Mi brakuje automatycznego włączenia klimy gdy np ustawisz temperaturę na 21 a na zewnątrz jest cieplej. Myślę że pewnie jakby odpowiednio pobawić się softem panelu to dało by się to zrobić bo np w moim gdy jest za ciepło na zewnątrz a włączysz klime włącza się obieg zamknięty aż wystarczająco schłodzi, podobnie przy wstecznym.


                              Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X