Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Montaż rolety na tapicerce drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    kurczę w serwisie taka roletka 500zł

    szukam do kombi i słabo ....
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz


    • #27
      Tez szukałem do kombi. Nigdzie nie ma, ani na alledrogo ani na żadnym ebayu. hizoku, te numery o których piszesz zgadzają się - tak to jest.
      Ten koleś od tych rolet za 100zł co pisze jak poturbowany opis aukcji to ma jeszcze ori rolete na tyl za 150zł jakby ktoś chciał.

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez Yarwa
        pisze jak poturbowany
        jo, :szeroki_usmiech jakby polskiego nie znał, albo jakiś translator online
        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
        poprzednie modele:
        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

        Komentarz


        • #29
          wymieniłem z kolesiem jeszcze maile i to samo, bo na poczatku nawet myslalem ze aukcje wystawiał jak był pijany. Wydaje mi sie ze koles moze od urodzenia w niemczech siedzial bo składnia zdan taka jakas niemiecka.

          Komentarz


          • #30
            hizoku, Zamontowales juz rolety :?: :wink:
            Wrzucisz fotki po montazu ?

            Komentarz


            • #31
              Nie zamontowałem, rezygnuje z tego pomysłu. Nie jest to jednak to czego się spodziewałem i szkoda mi niszczyć tapicerkę. Wygląda to mniej więcej ]tak"]Error 404 (Not Found)!!1.
              Octavia2 Tour

              Komentarz


              • #32
                Ja śledziłem wasze poczynania z roletkami i dałem sobie spokój z adaptacjami z innego auta.Kupiłem w lidlu za 24 zł i doraźnie będzie.
                Następna będzie panamera....????
                Bo trzeba leczyć przyczyny, a nie skutki...

                Komentarz


                • #33
                  Czyli jest troche za male na szybe w O2 :roll:

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez hizoku
                    Nie zamontowałem, rezygnuje z tego pomysłu. Nie jest to jednak to czego się spodziewałem i szkoda mi niszczyć tapicerkę. Wygląda to mniej więcej ]tak"]Error 404 (Not Found)!!1.
                    jeśli tak to wygląda to rzeczywiście nie ma tematu. Jednak jesli chodzi o kombi to mam wrażenie że o wiele bardziej będzie pasowac ta z paska, oczywiście z paska kombi do octy kombi.

                    A tak w ogóle to to zdjęcie które zamieściłeś na 1 stronie wątku wyjaśnia wszystko:

                    W pasku liftback mala szynka jest juz w karoserii a nie drzwiach. W OII w drzwiach jest duża szyba + ta mała trójkątna. Wymiary są podobne w pasku i w OII. JAkbyś przesunął roletę w swoje prawo, a więc w kierunku słupka środkowego to się uzyska taki efekt jak w pasku, a więc zasłonięta szyba duża w drzwiach, natomiast trojkątna mała szybka nie zasłonięta. Poza tym nawet ta cała duża główna szyba nei jest zasłonięta nawet w pasku - popatrz na to swoje zdjęcie paska.

                    Komentarz


                    • #35
                      Yarwa, nawet na tą samą dużą szybę się nie umieści bo na tym odcinku nie pasuje krzywizna rolety. To co piszesz przeczuwałem wcześniej, ale ta chęć posiadania konkretniejszych rolet mi to przysłoniła. Same rolety bardzo solidnie wykonane, odbiegają od tych hipermarketowych wynalazków.
                      Przymierzam się do przyciemnienia szyb.
                      Octavia2 Tour

                      Komentarz


                      • #36
                        A ja zamontowałem coś co nazywa się x-shades. Na allegro znalazłem - są zarówno do OII kombi jak i sedan. Co prawda sprzedający jest ze Słowacji ale po moim zakupie założył konto w Polsce wiec teraz zakup jest już normalny.

                        X-SHADES

                        Trzymają bardzo dobrze - szyby można odsuwać bez zdejmowania - takie same jak fabryczne a sporo tańsze

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez krabu
                          Co prawda sprzedający jest ze Słowacji ale po moim zakupie założył konto w Polsce wiec teraz zakup jest już normalny.

                          podaj jego nick, albo inne namiary
                          była octa jest bora.. 1.9 TDI AJM
                          a teraz... znowu octa ;-)

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez krabu
                            A ja zamontowałem coś co nazywa się x-shades. Na allegro znalazłem - są zarówno do OII kombi jak i sedan. Co prawda sprzedający jest ze Słowacji ale po moim zakupie założył konto w Polsce wiec teraz zakup jest już normalny.

                            X-SHADES

                            Trzymają bardzo dobrze - szyby można odsuwać bez zdejmowania - takie same jak fabryczne a sporo tańsze
                            rozwiązanie jak ORI, Milotec lub od kolegi skemenhs
                            Kwestia wyboru to jakość i cena
                            ORI estetyczniej wyglądają przy krawędziach
                            O2 Scout 1.8 TSI

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X