Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Wymiana kompletnego wnetrza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Wymiana kompletnego wnetrza

    Zamieszczone przez mattyah4x4
    Zamieszczone przez ruta82
    Sporo czasu spedzam na autostradach (nie mylic z "przy autostradach" 8) ) i male kamyczki czy wrecz drobinki zdzieraja lakier. Nie sa to wielkie zarysowania ale setki malych kropek.
    na autostradach ?? kamyczki i drobinki ? :lol:
    khem... sprawdź w gogle pojęcie "nerwica natręctw" :szeroki_usmiech
    Zapewno Tobie jak jezdzisz na rowerze z rodzicami to nie przeszkadza. Ale jak za jakies 10 lat zrobisz prawo jazdy to wtedy porozmawiamy. Teraz lulu spac. A jesli nie jestes dzieciakiem to sprawdz przez swoje gogle na googlu co to znaczy pieprzyc nie na temat.
    Z innej beczki. Zawsze mnie ciekawili ludzie z problemami i brakiem przystosowania do zycia w spoleczenstwie ale nie sadzilem ze na forum specjalistycznym tacy sie trafiaja.
    Prosze kolejnych haterow czy innych ktorych czeka inicjacja seksualna za nigdy popiszcie sobie na innych forach a tutaj dajcie komus sensownie cos napisac i dowiedziec sie rzeczy potrzebnych.

  • #2
    [O2] Wymiana kompletnego wnetrza

    Witam, zakupiłem nowe kompletne wnętrze do OII. Napotkałem niestety dwa problemy. Wnętrze pochodzi z OII fl Scout kombi a ja posiadam hatchbacka. Pierwszy problem polega na mocowaniu tylnego siedziska a dokładnie stare siedzisko było pojedyncze a nowe jest dzielone i dodatkowo składane ma też inny sposób mocowania. Stara kanapa miała dwa jakby haki wskakujące w plastikowy uchwyt 1k0 886 373 i tu moja prośba do posiadaczy takich kanap o podanie numeru uchwytu tego siedziska lub ewentualnie jakieś fotki jak to jest zamocowane. Pomimo że stare siedzisko trzymało się w dwóch otworach to w karoserii jest ich więcej więc z karoserią nie powinno być problemu. Drugi problem to inne boczki tylnych drzwi, ale po pierwszych oględzinach i tu, jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi różnią się tylko górną częścią, którą mogę przełożyć ze starych boczków? Doradźcie, co muszę dokupić żeby to jakoś poskładać? Na zdjęciach stare i nowe mocowania. Z góry dziękuje za pomoc.
    ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
    ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
    ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
    ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
    ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

    Komentarz


    • #3
      A skad pomysl na wymiane wnetrza ??
      Sprzedam nowe sprezyny Lesjofors O1 tył

      Jeżdżę w blasku
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...339092#1339092

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez zsolpyw
        A skad pomysl na wymiane wnetrza ??
        Było jasnoszare a będzie czarna pół skóra

        Komentarz


        • #5
          Mnie też ciekawi temat wymiany tylnej kanapy więc podbiję wątek. Mi chodzi konkretnie o wymianę na dzieloną kanapę w O2 Tour.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez blazer47
            Mnie też ciekawi temat wymiany tylnej kanapy więc podbiję wątek. Mi chodzi konkretnie o wymianę na dzieloną kanapę w O2 Tour.
            Udało mi się wczoraj zaczepić przejeżdżającą przypadkowo OII w kombi i dzięki uprzejmości właściciela zrobić zdjęcie mocowania tylnego siedziska. Szkoda że nikt z forumowiczów nie pomógł. Wracając do tematu w wersji z dzielonym siedziskiem są wspawane w miejsce czterech zaślepek plastikowych metalowe uchwyty. Jest wybity numer ale niestety nie mogę namierzyć tego elementu. Po pierwszych przymiarkach powinno udać się zamontować otworach fabrycznych.
            ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

            Komentarz


            • #7
              czy cos wiadomo więcej w temacie zamontowania w o2 tour gdzie jest zwykła kanapa, takiej skałdanej i dzielonej?
              BYŁA o1 rs
              BYŁA o2 1.6
              JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez blackrs
                czy cos wiadomo więcej w temacie zamontowania w o2 tour gdzie jest zwykła kanapa, takiej skałdanej i dzielonej?
                Mnie się udało jak się później okazało bez większych problemów.

                Komentarz


                • #9
                  a co z dodatkowych części jest potrzebne? robileś moze fotorelacje. mógłbyś opisać dokładnie wszystko co i jak bo chce dla ojca oddać swój cały komplet
                  BYŁA o1 rs
                  BYŁA o2 1.6
                  JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X