Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Witam mam pytanie o kierownice !

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Witam mam pytanie o kierownice !

    To będzie jeszcze kilka lat na pewno. Chodzi o to, że jak coś takiego jest dofinansowywane z UE to musi być przez kilka lat bezpłatne.

    Lokalni posłowie i senatorowie mówili kiedyś jak to się starają o to żeby ten odcinek był bezpłatny na wzór odcinka A4 Gliwice - Katowice, a teraz cisza.

  • #2
    [O2FL] Witam mam pytanie o kierownice !

    A mianowicie posiadam wyposażanie średnie i chciałbym dołożyć kierownice wielofunkcyjna z tempomatem pytanie bo znalazłem taka kierownice na allegro z octavii III trójramienna wielofunkcyjna i czy ona pasowała by do mojej skody? Wiadomo ze muszę kupić inny sterownik który znajduje sie w kierownicy ale czy coś jeszcze ? A i jeszcze pytanie czy pasowała by poduszka z mojego auta do tej z allegro bo wiadomo ze jest bez bebechów ?

    Komentarz


    • #3
      Ziolek89, nikt jeszcze chyba nie rozkminiał zamontowania kiery i poduszki z O3 do O2. Podejżewam niestety że będzie to raczej trudne bo te auta posiadają juz inne modułu i inne sterowniki komfortu (czy jak to się tam nazywa) pozatym poduszki z O2 raczej na 100% nie da się zaadoptować do kiery z O3. Nie wiem jak wygląda ona od spodu... no chyba że tak samo jak w O2 to wtedy ewentualnie zmiana plastiku airbagu ale pod warunkiem że da się go kupić oddzielnie. A za jakis czas napewno się da

      Ps. czy napewno chodzi Ci o kierownicę z O3??
      Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        Poduszka nie pasuje na 100%. Jest na Allegro jedna kierownica z S2 FL, ale za 550 zł to mi się nie chce bawić w takie pierdoły. Sterownik jest taki sam, więc elektrycznie będzie chodzić - tak mi się przynajmniej wydaje.
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X