Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Podwójne osłony przeciwsłoneczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Podwójne osłony przeciwsłoneczne

    Dzieki rafiki, działa, chyba jakaś aktualizacja lub przywrócenie sytemu zmienilo mi ustawienia , musiałem jeszcze jakieś okienko zezwlajace YT wyświetlamiu zawartości zaznaczyć i chodzi jak dawniej.
    Jak zajrzy tu mod proszę usunąc posty które uzna za zbyteczne.

  • #2
    [O2FL] Podwójne osłony przeciwsłoneczne

    Jesień w pełni, i pewnie ci, którzy rano wstają do pracy, mają podobny problem co ja, czyli słońce nisko nad horyzontem, świecące prosto w oczy. Okulary rozwiązują problem, ale czasem nie ma się po prostu ochoty ich zakładać i wtedy posiłkujemy się osłoną przeciwsłoneczną.

    Niestety u mnie w samochodzie jest tylko pojedyncza, więc jak słońce świeci od przodu i zmienia się kierunek jazdy, oślepia od boku i odwrotnie. Przestawianie osłony w trasie to niezbyt bezpieczna operacja, dlatego postanowiłem wymienić osłony na podwójne. Muszę przyznać, że jest to super sprawa i każdemu polecam. Widziałem takie rozwiązanie w kilku autach i zapragnąłem mieć to samo u siebie.

    Problem w tym, że potrzebuję zawiasu z uchwytem strony kierowcy do podwójnej osłony oraz nakładki na te mocowania na obie strony. Może pomożecie ustalić co jest potrzebne?

    Na zdjęciu poniżej jest zawias z nakładka, a na drugiej sam zawias. Nakładki i zawiasy L P z pewnością się od siebie różnią. Dysponuję tylko numerkiem zawiasu prawego (pasażera), którego zdjęcie prezentuje jeszcze niżej (1Z0 857 561 E).

    Podsumowując, szukam numerku zawiasu prawego (kierowcy), nakładki na ten zawias oraz nakładki na zawias prawy (pasażera - 1Z0 857 561 E).

    ETKE przeglądałem z krzynolem i wyszło nam, ze zawias ma numer 1Z0 857 561 D, ale z innego źródła mam jeszcze informację, ze może to być 1Z0 857 561 L; 1Z0 857 561 B... O nakładkach niestety nic nie mogę znaleźć :/
    Załączone pliki
    Moja Octavia II Combi 1.6 Mint Anthracit - "odmintowiona"

    Komentarz


    • #3
      spać nie możesz, od kiedy masz ksenony kierowane....
      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
      poprzednie modele:
      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

      Komentarz


      • #4
        krzynol, mam tzw. "efekt latarki LED"
        Moja Octavia II Combi 1.6 Mint Anthracit - "odmintowiona"

        Komentarz


        • #5
          sparrov, w skrócie to wygląda tak:
          uchwyt prawy
          - 1Z0 857 561 C - stosowany do 11.2009 r.
          - 1Z0 857 561 E - stosowany od 11.2009 r.
          uchwyt lewy
          - 1Z0 857 561 B - stosowany do 11.2009 r.
          - 1Z0 857 561 D - stosowany od 11.2009 r.
          osłona uchwytu prawego
          - 1Z0 857 563 E
          osłona uchwytu lewego
          - 1Z0 857 563 D

          Komentarz


          • #6
            bohen, dzięki

            Uchwyt dziś odebrałem z ASO i pasuje jak ulał. Teraz czekam na zaślepki
            Moja Octavia II Combi 1.6 Mint Anthracit - "odmintowiona"

            Komentarz


            • #7
              sparrov, jakkolwiek z własnego doświadczenia powiem, że średnio się to sprawdza- za duzo manipulacji zanim rozłozysz obie osłony a później okazuje się, że już nie świeci :wink:
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz


              • #8
                Panowie jakie są koszty takie zabawy? Możecie napisać ile kosztują poszczególne elementy i co może być wykorzystane ze starych?
                ŚKODA 120 L z 1977 roku.
                ŚKODA OCTAVIA II z 2007 roku.

                Komentarz


                • #9
                  Tabel, alledrogo się kłania

                  Link
                  przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                  wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                  Komentarz


                  • #10
                    piotrek_gdy, i tu jest już wszystko, nie muszę nic dokupywać do tego w ASO, zaślepki itp?
                    ŚKODA 120 L z 1977 roku.
                    ŚKODA OCTAVIA II z 2007 roku.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X