Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziura w kokpicie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziura w kokpicie

    Zamieszczone przez aniol
    kamkorder, Odkręcasz śrubę zabezpieczającą i wyciągasz tę część gdzie może być wkładka a potem klamkę tak jak kolega opisał wcześniej.
    Dziękuje bardzo za odpowiedź ale już to zrobiłem sam, troszkę pomyślałem i wyszło mi.
    Wszystko podłączone prawidło i doopa. Zamknąłem drzwi i nie mogę otworzyć klamką z zewnątrz ani od środka. Z pilota słychać jak działa zamek ale to tylko, kupiłem nowy na allegro i jestem w szoku że jest problem z nim.

  • #2
    Dziura w kokpicie

    Nie wiem czy w dobrym dziale piszę, ale próbuję. Mam mały problem. Zakupiłem O2 FL Elegance. Wszystko fajnie, auto sprawdzone pod względem mechanicznym itd. Zakupione.

    Nie pasowało mi od początku że na airbag'u pasażera zamontowana jest blaszka metalowa ze św. Wojciechem. Przecież podczas uaktywnienia się poduchy będzie stanowiła zagrożenie dla pasażera... No i wreszcie po jakimś czasie zabrałem się za przeklejenie jej w inne miejsce.
    No i się zdziwiłem :shock: ... i wkuźwiłem jednocześnie. Pod św. Wojciechem dziura w kokpicie wielkości paznokcia od kciuka. Jakiś baran odklejając coś co miał tam umocowane zrobił to na h..a i wyrwał kawałek kokpitu :cry:

    Jak to zamaskować - jakieś pomysły?
    Była Octavia I FL 1.9 TDI ASV Elegance
    Jest Octavia II FL Kombi 1.9 TDI BXE Elegance 138 KM & 332 NM by TUNE-UP

    Komentarz


    • #3
      Hmmmm - najlepiej to z jakiejs "wystrzelonej" dechy wyciać ładnie kawałek struktury i to samo zrobić w aucie i w miare dopasować na kropeke. Ew. jakas teraz nalepka....
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • #4
        może jest coś takiego jak ładny napis na strukturze jak kokpit typu Octavia albo Octavia Elegance ...

        Może ktoś cosik takiego widział? .. bo wlepka na kropelce jednak będzie się rzucała w oczy ...
        Była Octavia I FL 1.9 TDI ASV Elegance
        Jest Octavia II FL Kombi 1.9 TDI BXE Elegance 138 KM & 332 NM by TUNE-UP

        Komentarz


        • #5
          403 Forbidden coś w ten deseń. Poszperaj, dopasuj :szeroki_usmiech
          O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
          O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
          =================================================

          Komentarz


          • #6
            Masz może fotkę jak to wygląda? Głębokie?
            Problem w tym, że nie mam pojęcia jak wygląda kokpit wersji elegance w tym miejscu. Jeśli to nie jest bardzo głębokie, to spróbuj dopasować kolorystycznie (nie od razu w samochodzie, na jakiejś deseczce najpierw, żeby sprawdzić jak będzie po wyschnięciu) jakąś szpachlę elastyczną, robią teraz takie zaprawki prawie do wszystkiego, do blachy, drewna, tworzyw sztucznych itp. Kolorów do wyboru jest sporo, błyszczące i matowe - szukaj (ewentualnie mieszanie kilku do uzyskania spodziewanego efektu). Strukturę można spróbować dorobić odciskając jakiś rodzaj gąbki (są różne, z mniejszymi lub większymi dziurkami, bardziej regularnymi lub zupełnie nieregularnymi) lub np. papier ścierny jakiejś gramatury zbliżonej do "wzorka" w kokpicie, albo cokolwiek innego podobnego.
            Tyle, że jak dziura duża to i tak będzie jak z tym Wojciechem - po odpaleniu poduchy pasażer dostanie kulkę w łeb - nawet jak to elastyczne tworzywo będzie...
            Są też chyba (ktoś mi kiedyś mówił przy okazji renowacji tapicerki skórzanej) magicy specjalizujący się w ukrywaniu tego typu uszkodzeń, ale nie znam cen.

            [ Dodano: Wto 15 Kwi, 14 23:15 ]
            P.S.
            Popatrz na to:

            Renowacja plastików w samochodzie, naprawa deski rozdzielczej

            Komentarz


            • #7
              Dzisiaj lub najpóźniej jutro wkleję fotę.
              Była Octavia I FL 1.9 TDI ASV Elegance
              Jest Octavia II FL Kombi 1.9 TDI BXE Elegance 138 KM & 332 NM by TUNE-UP

              Komentarz


              • #8
                Są folie samoprzylepne, można okleić tą folią nawet cały pulpit. Folie są w różnych kolorach i o różnej fakturze, np, podobnej do tych "gruzełków" imitujących skórę, lub całkowicie gładkie.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez FJ2
                  P.S.
                  Popatrz na to:

                  Strony nie znaleziono - S-Plus
                  Jest w Sopocie filia s-plus. Podjadę do nich może coś wymyślą. FJ2 dzięki za info.
                  Była Octavia I FL 1.9 TDI ASV Elegance
                  Jest Octavia II FL Kombi 1.9 TDI BXE Elegance 138 KM & 332 NM by TUNE-UP

                  Komentarz


                  • #10
                    Gumowy napisa "airbag"? Takie cos nie bedzie stanowilo zagrozenia
                    VW Golf VI 1.4TSI 122KM Highline
                    VW Passat B8 2.0TDI 190KM Highline

                    Komentarz


                    • #11
                      Wojciech?

                      Wiecie co?
                      św Wojciech jest patronem Polski a skoro samochód sprowadzany to skąd on się tam wziął?
                      Mi się wydaje że to mógł być św Krzysztof - patron kierowców. Oczywiście nie zmienia to faktu, że może stanowić zagrożenie w przypadku strzału poduszki i należałoby go zdemontować z tego miejsca.

                      Pozdrawiam.

                      Komentarz


                      • #12
                        Oczywiście że Krzysztof - mój błąd ops:

                        [ Dodano: Czw 17 Kwi, 14 19:37 ]
                        Zamieszczone przez lesstar
                        a skoro samochód sprowadzany
                        Nie jest sprowadzany - to krajówka.
                        Była Octavia I FL 1.9 TDI ASV Elegance
                        Jest Octavia II FL Kombi 1.9 TDI BXE Elegance 138 KM & 332 NM by TUNE-UP

                        Komentarz


                        • #13
                          Do nich zadzwoń odnośnie ceny S-plus
                          Pozdrawiam
                          Mariusz

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X