Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Columbus z O3 do O2fl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Columbus z O3 do O2fl

    Zamieszczone przez rafiki
    satellite120, C6 i C7 (Bx to oznaczenia paska ) a
    Nieprawda

    W A4 funkcjonuje oznaczenie Bx a dopiero A6 ma Cx

  • #2
    Columbus z O3 do O2fl

    Hello
    czy jest jakiś sposób adaptacji columbusa z O3 do O2fl? będzie to to w ogóle w miare pasowało Plug and play czy będzie dużo przeróbek? Czy tak samo sytuacja będzie wyglądała z bolero?
    Dzięki za odpowiedzi
    Marcin
    restauracja Zajazd Ostoja --> www.zajazdostoja.pl
    wesela, przyjęcia, bankiety, prezentacje... miejsce gdzie gotowanie staje się pasją....

    Komentarz


    • #3
      Te radia z O3 mają w stosunku do O2 tylko wspólną nazwę i nic więcej. Rzeźby by było tyle trzeba, że jakoś nie widzę w tym sensu...
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        podstawowy problem jest taki, że nie wiadomo, czy to w ogóle wystartuje w aucie innym niż O3 i co z PINem, pinami i tego typu zagadkami. Kabelkologia to już sprawa drugorzędna, rzekłbym banał.
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • #5
          ok, więc sprawa rozwiązana mod odrzucony... dzięki za info
          restauracja Zajazd Ostoja --> www.zajazdostoja.pl
          wesela, przyjęcia, bankiety, prezentacje... miejsce gdzie gotowanie staje się pasją....

          Komentarz


          • #6
            Z czasem na pewne hakerzy rozkminia te radia co by mozna nimi zoglowac po autach. Pozostaje jeszcze kwestia znalezienia dobrego miejsca w O2 na naped i sloty kart SD.
            Marek



            Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
            Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

            Komentarz


            • #7
              Oglądałem sobie ostatnio O3 z Bolero i powiem szczerze, że przez ten mały ekran i błyszczącą czarną ramkę wygląda to trochę słabo. Wydaje mi się, że bolero z O2 prezentuje się lepiej. Ale to tylko moja opinia.
              Możliwe, że Columbus tak nie straszy, nie widziałem na żywo. Oczywiście pomijam kwestię funkcjonalności, bo pewnie nowszy system ma fajniejsze bajery.
              Pozdrawiam.

              Komentarz


              • #8
                Witam

                Miło mi wszystkich powitać na forum. Skoda w rodzinie od zawsze była. Obecnie jestem właścicielem O2 kombi. Jest to chyba wersja classic i chciałbym troche poprawić jej wyposażenie. Na pierwszy ogień idzie radio. Teraz w aucie mam bluesa. Zastanawiam się nad bolero a jak dobrze powieje gotówka to amundsen. Mam pytanie czy bolero z Superb bedzie pasować do O2 (ponoć jest jakiś problem)?
                Garbus jest zawsze uśmiechnięty

                Komentarz


                • #9
                  Nurek, nie bedzie pasowac, wystarczy na nie spojrzec. Nie kombinuj tylko kupuj Columbusa
                  Marek



                  Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                  Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez marbab
                    Nurek, nie bedzie pasowac, wystarczy na nie spojrzec. Nie kombinuj tylko kupuj Columbusa
                    Tego się obawiałem, pozostaje mi montaż radia z O2. A Columbus? fajna opcja ale koszty 2000-3000zł. W sumie przy montażu kamery cofania do bolero dochodzą dodatkowe koszty za moduł video. Jak znam życie zakończy sie na swingu.
                    Garbus jest zawsze uśmiechnięty

                    Komentarz


                    • #11
                      Ty po prostu nie wiesz, czego chcesz. Piszesz w temacie columbusa z O3 na temat bolero z superba i kamery, która jest taka sama do obu odbiorników a kończysz na swingu...
                      Pozdrawiam
                      Marcin

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Enriquez
                        Ty po prostu nie wiesz, czego chcesz. Piszesz w temacie columbusa z O3 na temat bolero z superba i kamery, która jest taka sama do obu odbiorników a kończysz na swingu...
                        racja troszkę się miotam. Sorki za śmietnik. Niezdecydowanie wynika z braku wiedzy. Interesuje mnie radio z panelem, do którego chciałbym podłączyć kamera cofania, ewentualnie bluetootha. Wszytko zależy od kosztów
                        Garbus jest zawsze uśmiechnięty

                        Komentarz


                        • #13
                          Zostaje Ci Bolero, Amundsen, Columbus ... lub jakiś chińczyk.
                          Pozdrawiam
                          Marcin

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Enriquez
                            Zostaje Ci Bolero, Amundsen, Columbus ... lub jakiś chińczyk.
                            kenwood dnx-520vbt, blaupunkt philadelphia 835 a auto mapa :P
                            Best ET = 13.666
                            Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
                            PerfectService by DGW

                            http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
                            http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

                            Komentarz


                            • #15
                              sesik, no przecież mówię, że chińczyk
                              Pozdrawiam
                              Marcin

                              Komentarz


                              • #16
                                Pany do o2 były columbusy na led-zie? czy to już o3?
                                MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                                KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                                Komentarz


                                • #17
                                  marcin607, były RNS-510/Columbus z LEDowym podświetlaniem ale do dziś nie wiem jak je odróżnić.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    :-)

                                    ja właśnie jadę w sobotę po radyjko i za cholerę nie wiem co i jak.

                                    a te z o3 nie chodza wogóle w o2? czy nie komunikują się w z kierą?

                                    [ Dodano: Czw 25 Wrz, 14 21:22 ]
                                    w o3 też były 510?
                                    MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                                    KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      w O3 jest zupełnie inna elektronika i nie będzie to w ogóle chodzić w O2.
                                      Pozdrawiam
                                      Marcin

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        ale te z o3 to też 510?
                                        MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                                        KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Nie, to Discovery Pro

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            nie to całkowicie inny Columbus. Columbus z OII/OIIFL to RNS-510 z grupy VAG.
                                            Jka dobrze Pamietam jeśli ma dysk 40GH to powinien to już być Columbus z LEDem. Poprzednie mają dyski 30GB.
                                            Spalanie - Motostat.pl
                                            Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                            Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                            Sprzedam na OLX!!

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              o i to jest to o co mnie kaman.

                                              W sobotę będę miał radiko w rękach obstrykam foto to może ktoś mądry wklei foto dla pozostałych co by iedzieli w przyszłości po nr jakie radio to led do o2 :-)

                                              i tak minęła dniówka

                                              [ Dodano: Sob 27 Wrz, 14 18:20 ]
                                              Radio w ręku.

                                              Nr led to 3T0 035 680. Rok prod 2011.

                                              [ Dodano: Nie 28 Wrz, 14 11:10 ]
                                              Dobra mój jrst z superba chyba bo ten nr 3T0 i wtyczka anteny jest u mnie z jednym wypustem a w rsdiu na dwa i to tak po skosie.


                                              Jest jakaś przejeciowka czy ciąć gniazdo w radiu?
                                              MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                                              KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X