Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Tempomat i komputer pokładowy na podkarpaciu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Tempomat i komputer pokładowy na podkarpaciu

    Zastanawiamy się z żona nad małym wyjazdem do Chorwacji..l tylko wszyscy straszą masakrycznymi cenami tam... Jak to jest naprawdę? Bardzo drogo tam jest?

  • #2
    [O2FL] Tempomat i komputer pokładowy na podkarpaciu

    Witam, posiadam O2 po lifcie w kombi 1.9 tdi.
    Szukam kogoś kto skombinował by części i na miejscu zamontował tempomat i aktywował komputer pokładowy. Mieszkam na styku 3 województw podkarpackiego/lubelskiego i świętokrzyskiego

    Komentarz


    • #3
      Aktywacja komputera pokładowego to wymiana licznika na taki z komputerem

      Komentarz


      • #4
        jak ktoś zrobi to profi to niemaproblemu. Myślałem że jakiś moduł trzeba. A jaki koszt całości części?

        Komentarz


        • #5
          jak miałem problemy u siebie (okazało się że z centralką alarmu) i padło hasło że na gwarancji wymienią mi licznik, to zapytałem czy dało by radę na taki z Maxi-Dotem, to padło hasło 2000 minus zwykły licznik - cena ASO

          tempomat to kilkaset zeta, ale do tego musisz mieć odpowiedni moduł kierownicy, więc wymiana licznika, modułu i manetki (podwójnej lub pojedynczej)
          ja za moduł dałem 440, ale to było ponad rok temu i mega okazja, normalnie około 600 (allegro)
          Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem...

          mój szkodnik

          Komentarz


          • #6
            Rocznik jaki?

            [ Dodano: Pią 04 Lip, 14 22:10 ]
            Zamieszczone przez spacewalker
            Aktywacja komputera pokładowego to wymiana licznika na taki z komputerem
            Bzdury piszesz, po wymianie manetek wystarczy aktywować i działa jak trzeba, tempomat również.
            Skoda Octavia II FL
            Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

            https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Maly745
              Bzdury piszesz, po wymianie manetek wystarczy aktywować i działa jak trzeba, tempomat również.
              tyyyy... to po co ludzie płacą po 500zł za licznik z MAxiDotem + kodowania ?
              Hmm.. . liczniki przestaną się sprzedawać

              Ludzie - Ludzie - Nowość
              WYSTARCZY MANETKĘ WSADZIC i AKTYWOWAĆ.
              Koniec z wymiana liczników!!!!!! ,
              Eureka

              Komentarz


              • #8
                Auto z roku 2010 po vinie coś tam mówiło że model rocznikowy 2011. Silnik 1.9 tdi bez dpfu. W poniedziałek wleci rozrząd i koło zamachowe ze sprzęgłem i kombinuje jak ucywilizować autko

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez CZUCZU1
                  Auto z roku 2010 po vinie coś tam mówiło że model rocznikowy 2011. Silnik 1.9 tdi bez dpfu. W poniedziałek wleci rozrząd i koło zamachowe ze sprzęgłem i kombinuje jak ucywilizować autko
                  Wystarczy wymienić manetki na obsługujące tempomat i komputer, 1h roboty z kodowaniem, trzeba zdjąć kierownicę podmienić manetki i zakodować komputer i tempomat, montowałem u siebie niedawno sam, mój jest z 2011 roku modelowy 2012. Manetki zakupisz u kolegi "koleś" z forum napisz do niego czy ma.

                  [ Dodano: Pią 04 Lip, 14 23:15 ]
                  Zamieszczone przez spacewalker
                  Zamieszczone przez Maly745
                  Bzdury piszesz, po wymianie manetek wystarczy aktywować i działa jak trzeba, tempomat również.
                  tyyyy... to po co ludzie płacą po 500zł za licznik z MAxiDotem + kodowania ?
                  Hmm.. . liczniki przestaną się sprzedawać

                  Ludzie - Ludzie - Nowość
                  WYSTARCZY MANETKĘ WSADZIC i AKTYWOWAĆ.
                  Koniec z wymiana liczników!!!!!! ,
                  Eureka
                  Maxidot a komputer to dwie różne sprawy. Kolega chciał komputer a nie maxidot
                  Skoda Octavia II FL
                  Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                  https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                  Komentarz


                  • #10
                    To ja się pogubiłem.

                    Komentarz


                    • #11
                      Forum - Octavia Club Polska
                      Skoda Octavia II FL
                      Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                      https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                      Komentarz


                      • #12
                        I po zakodowaniu pojawi się chwilowe i średnie spalanie plus tempomat?

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez CZUCZU1
                          I po zakodowaniu pojawi się chwilowe i średnie spalanie?
                          Po kodowaniu pojawi się
                          - chwilowe spalanie
                          - średnie spalanie
                          - zasięg na baku
                          - temperatura
                          - prędkość
                          - km przejechane
                          - czas przejazdu
                          - ograniczenie prędkości ( można ustawić alarm np. przy 120km\h)
                          zadzwoń do "koleś" z linku od manetki tam jest tel. powie ci co i jak
                          Teraz masz tylko temperaturę?
                          Skoda Octavia II FL
                          Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                          https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                          Komentarz


                          • #14
                            Rozumiem właśnie tego potrzebuje. Widze że maxi coś i komputer to dwie różne rzeczy a mi to styknie. Od zawsze jeżdze na chwilowym spalaniu

                            [ Dodano: Nie 06 Lip, 14 17:49 ]
                            Więc dziękuje koledze koleś za szybką wysyłkę manetki. Mam wersję zintegrowaną a nie oddzielne więc wystarczy manetka i kodowanie. Msze jeszcze mechanikowi podrzucić opis kodowania i zrobi wsio

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez CZUCZU1
                              Więc dziękuje koledze koleś za szybką wysyłkę manetki.
                              He, he. Nie ma sprawy. Sam byłem w szoku, że w niedzielne popołudnie ktoś w tym biznesie pracuje oprócz mnie.

                              Napisz czy wszystko śmiga jak należy.
                              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                              Komentarz


                              • #16
                                Jest już założone. Dzisiaj będe wsio wiedział jak kolega zakoduje bo auto otrzymało nowy dwumas ze sprzęgłem, rozrząd, uszczelki, hamulce, przegląd klimy i od jutra robie środek

                                Komentarz


                                • #17
                                  a czy do wersji po liftowej 2010r pojedyncza manetka (końcówka 513) nie należy jeszcze jakiegoś kabelka pociagnác ?

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez grzesrs
                                    nie należy jeszcze jakiegoś kabelka pociagnác ?
                                    W O2 FL nie trzeba kabelka do tempomatu.
                                    Jak będziesz rozbierał to zobacz wtyczkę do modułu. Będziesz tam miał czarno-biały kabelek. On jest do tempo.
                                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Ja w pierwszy dzień świąt sam założyłem tempomat.
                                      Niecałą godzinę mi to zajęło.
                                      Z tym ze ja mam oddzielne manetki.
                                      Mam też VCDSa juz teraz.
                                      Skoro mieszkasz w pobliżu to zapraszam do Zamościa w razie potrzeby.

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X