Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakup radia z navi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zakup radia z navi

    Zamieszczone przez Muti
    Nieprawda.. Odkręca się tylko śrubę wahacza przy zwrotnicy i cały wahacz schodzi na dół i sprężyna wychodzi.
    Sorki, że skaczę ze 20 str. wstecz, ale jestem technicznie dość zielony i staram się zrozumieć ops:

    Pytanie: o jakiej zwrotnicy pisze Muti? Przy tylnym kole jest zwrotnica :?:

  • #2
    Zakup radia z navi

    Witam chce doposażyć mojego szkodnika nagrałem fajne dwa radia i proszę Was o pomoc w wyborze który model wybrac Link i druga opcja Link czy te radia mają wbudowany system GPS czy potrzebny jest do niech osobny moduł? i czy te radia beda pasować w miejsce oryginalnego? mam u siebie rozudowaną wersje audio sound system z 12 głośnikami i czy nie bedzie problemu z podłączeniem wszystkiego? dzieki za odpowiedzi

    [ Dodano: Nie 06 Lip, 14 18:12 ]
    nikt nie jest w stanie udzielić jakiejś odpowiedzi?

    Komentarz


    • #3
      Re: Zakup radia z navi

      Zamieszczone przez mirek010
      Witam chce doposażyć mojego szkodnika nagrałem fajne dwa radia i proszę Was o pomoc w wyborze który model wybrac Link i druga opcja Link czy te radia mają wbudowany system GPS czy potrzebny jest do niech osobny moduł? i czy te radia beda pasować w miejsce oryginalnego? mam u siebie rozudowaną wersje audio sound system z 12 głośnikami i czy nie bedzie problemu z podłączeniem wszystkiego? dzieki za odpowiedzi

      [ Dodano: Nie 06 Lip, 14 18:12 ]
      nikt nie jest w stanie udzielić jakiejś odpowiedzi?
      wpisz w wyszukiwarkę na forum "chiński kombajn"

      Komentarz


      • #4
        czyli to pierwsze radio to chińczyk najzwyklejszy? bo to drugie to columbus

        Komentarz


        • #5
          mirek010 pierwszy to jak napisałeś chińczyk na Windowsie gdzie możesz zainstalować AM, a drugie nie Columbus, tylko Nexus, który czyta mapy z płyty.

          Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
          Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
          Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

          Komentarz


          • #6
            zakupilem columbusa rns510 antena adapter oraz ramka również zamówione tak że thx za wszystkie odpowiedzi

            Komentarz


            • #7
              mirek010 - a możesz napisać czy wszystko działa poprawnie tz. czy radio wyświetla klimę, czujniki parkowania itp wszystkie te info co w starym radiu ?

              pozdr

              Komentarz


              • #8
                todziu, żeby Columbus wyświetlał:

                - informacje na maxi-dot'cie przed FL: musisz wgrać stosowną łatkę
                - reagował na sterowanie z kierownicy przed FL: musisz wgrać stosowną łatkę
                - wyświetlał klimatyzację: musisz zmienić panel climatronic i ramkę na po FL
                - wyświetlał czujniki: musisz zmienić moduł parktronika na po FL (przy wersji przód/tył dochodzi dodatkowy głośniczek).
                ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                OCP Poznań -> Mapa Spotów

                Komentarz


                • #9
                  ducker A czy problem ewentualnego rozładowywania akumulatora rozwiązują te łatki ?. Gdzieś czytałem że po wymianie ludziom padały akumulatory . Rozumiem że ta tzw. łatka to soft do radia tak ?

                  Komentarz


                  • #10
                    Jest łatka (modyfikacja programowaw wgrywana do radia) na drenaż aku. Trzeba tylko uważać, bo z jakimiś wersjami Columbusa jest niezgodna (bodajże od wersji sprzętowej C12 - do weryfikacji).

                    Sprawdź jaki masz gateway i jeśli będzie starszy niż 1K0907530K, to go wymień (do dostania w sensownych cenach ~100zł). Odejdzie Ci problem przy ewentualnych aktualizacjach, czy zadziała, czy też nie oraz strach o aku :diabelski_usmiech
                    ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                    JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                    JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                    OCP Poznań -> Mapa Spotów

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X