Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Automatycznie składane lusterka w oII

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Automatycznie składane lusterka w oII

    m4ly, ile chcesz wydać i ile rocznie jeżdzisz?
    Kazio

  • #2
    Automatycznie składane lusterka w oII

    Witam.
    Mam pytanie. Czy w OII jest możliwość przeprogramowania składanych lusterek zewnętrznych tak aby się automatycznie składały przy wyłączeniu zapłonu a nie tylko przy przekręceniu stycznika lusterek ?
    Oryginalnie jest teraz że jak sie przekręci na składanie przy włączonym zapłonie to się lusterka składają. A mi chodzi żeby po wyłączeniu zapłonu automatycznie się lusterka składały. Idzie tak ?
    KOMAND

    Komentarz


    • #3
      KOMAND1306, nie ma takiej opcji

      BTW
      przytrzymaj dłużej przycisk zamykania na pilocie to się złożą automatycznie /mam tak w o2fl/
      rozłożą się po otwarciu drzwi kierowcy
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        A tak żeby składały się same automatycznie po wyłączeniu zapłonu lub zamknięciu auta to się nie da zaprogramować ?
        KOMAND

        Komentarz


        • #5
          przecież napisałem, że nie...
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez LUKI
            KOMAND1306, nie ma takiej opcji

            BTW
            przytrzymaj dłużej przycisk zamykania na pilocie to się złożą automatycznie /mam tak w o2fl/
            rozłożą się po otwarciu drzwi kierowcy
            A u mnie rozkładają się dopiero po przekręceniu kluczyka w stacyjce
            Była O1 1.6 AEE
            Było A4 B5 1.6 ADP
            Jest O2 FL 1.9 BXE

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Goofer

              A u mnie rozkładają się dopiero po przekręceniu kluczyka w stacyjce

              a mógłbyś podać kodowanie :?:
              kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

              SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Goofer
                ...

                A u mnie rozkładają się dopiero po przekręceniu kluczyka w stacyjce
                Tak było chyba w początkowej fazie produkcji. Jednak często pojawiały się problemy ( wywijanie się lusterek lub niepełne otwarcie ), bo rozkładanie lusterek trwało na tyle długo ( powiedzmy 2 sek ), że "załapywało się" na moment odpalenia silnika, czyli często konkretny spadek napięcia w instalacji. Później VW zmienił automatycznego rozłożenia lusterek na moment otwarcia drzwi ( bo wtedy nie ma dużych obciążeń aku ).
                Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X