Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy możliwy jest montaż klimatronic + nawigacja w Octavii II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy możliwy jest montaż klimatronic + nawigacja w Octavii II

    maros czy mam wnioskować że to Ty jesteś szczęśliwym nabywcą

  • #2
    Czy możliwy jest montaż klimatronic + nawigacja w Octavii II

    Witam.
    Chciałem zapytać czy jest możliwy montaż panelu nawigacji i klimatronik do Octavii II z 2010 roku,która tych bajerów nie posiada.Chodzi dokładnie o ubranie takiego golaska
    Link.

    Poprosiłbym też o odpowiedź na pytanie :czy możliwy jest montaż tempomatu w aucie,który go nie posiada i jaki jest koszt takiej operacji.
    Mam bowiem na oku całkiem niewyeksploatowana Skodę Octavię II z 2010 roku ale to zupełny golas i chciałbym ją trochę doposażyć.
    Będę wdzięczny za sugestie.

    Komentarz


    • #3
      Wszystko jest możliwe. Jest kilka tematów odnośnie dorzucenia Climatronica do auta ale tanie to zapewne nie jest i trzeba liczyć kilka tysiaków. Navi to kwestia około 1-2 kafli w zależności od modelu navi, choć jako posiadacz takowej (Columbus) widzę coraz więcej problemów z takimi nawigacjami, zwłaszcza jeśli chodzi o jakość i częstotliwość aktualizacji oraz słabą lokalizację na navi. Ew można dokupić coś chińskiego poniżej tysiąca. Tempomat, to najtańsza opcja i pewnie wyjdzie kilka stówek.

      Komentarz


      • #4
        thales, Co do tempomatu napisz do kolegi koleś on ci wszystko wyklaruje.
        http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
        Pozdrawiam ANIOL

        Komentarz


        • #5
          Może nie koniecznie jakiś Columbus,co więcej nie jest konieczna navigacja bo to faktycznie spore koszta ale jakiś lcd,żeby tam nie świeciło pustkami.
          Znalazłem też taką Octavię z 2008 roku,salonowa z książką,kombi ale totalnie goluteńka,natomiast baaaardzo tania,bo jedyne 21.000 z przebiegiem 150 tysięcy.
          OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle oraz części samochodowe. Ogłoszenia motoryzacyjne.
          No ale kokpit to tak sie prezentuje:
          Link
          Dość ubogo ,prawda?

          Komentarz


          • #6
            Może krótko i treściwie:
            1. Tempomat = manetka + moduł + montaż = 100-200 + 150 + 50-100 = 300 - 450 PLN
            2. Fabryczny Columbus = 1500 (z Allegro pewnie kradziony) do ok. 2800 z fakturą + 50 PLN antena GPS
            3. Climatronic - nagrzewnica 200-400 + panel 150 - 350 + ramka radia 100-200 + czujnik nasłonecznienia 50-70 + czujnik jakości powietrza - 100 + czujniki temperatury po stronie pasażera 100 + kablologia 200 + montaż 500 + odciągnięcie i zapełnienie gazem instalacji 100. Tak z grubsza. Da się - robiłe to sam u siebie. Komplet w zimę kosztował w Piotrkowie 1500 PLN, jakby Ci się nie chciało rąk brudzić.


            BTW - link nie funguje.
            Pozdrawiam
            Marcin

            Komentarz


            • #7
              Dla mnie to nie jest kwestia zabrudzenia rąk.Tylko jestem kompletnie zielony w temacie.Jakiś czas temu jeszcze jeździłem do ASO olej wymieniać ops: Dla mnie mechanika i elektryka samochodowa to czarna magia,dlatego muszę korzystać z pomocy mechaników.
              A kradzionych rzeczy nie ruszam.Nawet jesli będę zmuszony za coś zapłacić więcej nie dam zarobić złodziejowi,bo mnie też już nie jedno auto porozbierali i wiem jakie to uczucie rano zobaczyć niekompletny pojazd.

              Komentarz


              • #8
                Zastanów się czy Climatronic ci jest potrzebny do szczęścia. Climatic daje rady, więc jak auta nie kupujesz z myślą o odsprzedaży to powinien ci wystarczyć

                Komentarz


                • #9
                  Jeżeli chodzi o radio to zastanów się nad blaupunkt philadelfia kosztuje około 3000 -3500 zł ale jest lepszy od oryginału bo automapa jest w komplecie a z wierzchu wygląda tak samo jak oryginał i współpracuje z can samochodu.

                  Pozdrawiam.

                  Komentarz


                  • #10
                    thales, wszystko się da. Kwestia kasy i umiejetności

                    Forum - Octavia Club Polska
                    Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                    Spalanie - Motostat.pl

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X