Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gniazdo AUX

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gniazdo AUX

    Zamieszczone przez macherstudio
    Przeczytałem Twój wątek i od kilku dłuższych chwil zastanawiam się CO NAPISAĆ .... brakło mi słów komentarza.

    Może po prostu nie zrozumiałeś moich intencji. Nie jest nimi użalanie się nad tym pie....... jednym kapturkiem (bo jak mnie stać na samochód to tym bardziej na kapturki) a spojrzenie na to z innego punktu. Jak to jest szczyl i zaj.......... do roweru to jak podrośnie to przyjdzie i Ci koło zapier..... bo dojdzie do wniosku, że masz jeszcze trzy a jemu się przyda. A jak podrośnie bardziej to na skrzyżowaniu wyciągnie cię z włosy z samochodu i nim odjedzie. Chodzi mi o mentalność takich śmieci i pojmowanie przez te śmieci wartości. Wynika z nich jednoznacznie, że ma w dupie Ciebie i wszystkich wokoło bo jemu potrzebny był właśnie Two(mój) kapturek - amen. Nic tylko takie wychowanie. Do admina proszę wątek zamknąć bo niektórzy nie wiedzą co napisać to lepiej niech nie piszą co uniemożliwi im zamknięcie możliwości.

  • #2
    Gniazdo AUX

    Panowie proszę o pomoc.
    Zamontowałem podłokietnik i przyszła pora na AUX gniazdo mam z wtyczką 4 pinową rozumiem że 4 żyły muszę podciągnąć do radia (BLUES) proszę o pomoc która żyła gdzie ma być podłączona w radiu.
    Skoda Octavia II FL
    Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

    Komentarz


    • #3
      Na zdjęciu masz wyraźnie napisane, które 3 żyły są do AUXa.
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez shado
        Na zdjęciu masz wyraźnie napisane, które 3 żyły są do AUXa.
        Z gniazda w podłokietniku wychodzą 4 przewody i który gdzie ma być w radiu? PINY w gnieździe AUX 1-2-3-4
        Skoda Octavia II FL
        Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

        https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

        Komentarz


        • #5
          podłącze się do tematu, podłączyłem kabel z gniazdem aux do radia blues no i nie działa
          kabel taki jak na zdjęciu.
          ta niebieska wtyczka nie pasowała do tej dużej z tyłu radia ale po przeróbce już pasowała.
          jak na radiu wciskam dra razy przycisk cd to nic się nie zmienia dlatego myślę że albo inaczej się wywołuje wejście aux albo coś jest źle z kablem. wtyczka w radiu ma kabelki w tym miejscu jak na schemacie ale wtyczka w gnieździe aux ma już 4 kabelki ????
          Załączone pliki
          było 110KM TUNE UP i JEST 182KM

          Komentarz


          • #6
            Poza samym kablem, trzeba jeszcze aktywowac w radiu AUX za pomocą vds.[scroll:00aa4f8c85][/scroll:00aa4f8c85]

            Komentarz


            • #7
              Jakiś czas temu pisałem o tym w tym temacie.
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...&highlight=aux
              I okazuje się, że miałem rację. Musi być i jednak jest czwarta żyła, po której zaczyna biegnąć lub uwalnia się jakiś sygnał po wpięciu wtyczki w oryginalne gniazdo aux. Trzy żyły, które sam zrobiłem to nie wszystko. I dlatego jest błąd w module radia, przy zahaczonej opcji "monitorowanie aux" przy trzech żyłach, a przy oryginalnych czterech się nie pojawia. Powie któryś z was, kto nie grzebał i nie przekładał pinów w niebieskiej wtyczce aux, gdzie w gnieździe radia wpada czwarta żyła z oryginalnej wtyczki aux???????
              Kiedy kobieta gada najmniej? W lutym.

              Komentarz


              • #8
                Czeka mnie podłączenie gniazda AUX z podłokietnika do radia.

                Czy kabel musi być ekranowany?
                Jaki jest numer wtyczki do gniazda AUX?
                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz


                • #9
                  Panowie może to Wam pomoże, robiłem to w moim O2 jakiś czas temu

                  Forum - Octavia Club Polska
                  JEST >>> O2FL by Lockin

                  BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                  BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                  BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                  BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                  Komentarz


                  • #10
                    lockin, super. Dzięki. Mam taką niebieską wtyczkę.
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X