Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Zmiana kierownicy, dołożenie NAVI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Zmiana kierownicy, dołożenie NAVI

    Zamieszczone przez SS
    Zamieszczone przez aksia89
    on tez spotkal Mikolaja...
    płacił czy dostał ? :wink:
    ..przywiozl do mnie..

  • #2
    [O2FL] Zmiana kierownicy, dołożenie NAVI

    Witam szanowne grono forumowiczów.
    Z góry przepraszam jeśli dla większości moje pytania są oczywiste, ale nie mam zbyt wielkiej styczności z samochodami VAG mimo że miałem kilka (Audi A4 B7&B8, 2x Golf 5 etc) nigdy ich nie "doposażałem". Od zawsze jeżdżę BMW i tutaj wiem co i jak, lecz ostatnio mój kolega kupił Octavię i prosił mnie o pomoc.

    Auto jest w wersji raczej podstawowej, bez oryginalnego radia, ze standardową kierownicą etc.

    1. Z tego co wyczytałem, aby dołożyć podłokietnik należy zmienić tunel środkowy wraz z podłokietnikiem i tunelami powietrza. Czy pod deską/tunelem są gotowe tunele powietrzne, tak żeby dołożyć tylko kanały powietrzne do tylnych nadmuchów?

    2. Samochód jest po liftingu, więc ma kierownice z chromem. Kiedyś mając krótki epizod z Octavia Scout po wystrzale poduszek wymieniałem kierownicę na ta z RS. Pytanie czy poduszka ze zwykłej 4-ramiennej kierownicy jest identyczna jak ta z 3 ramiennej?
    b) czy do dołożenia multifunkcji wystarczy wymiana taśmy/pająka pod kierownicą, czy potrzebne jest programowanie? dodatkowa instalacja do radia? Kierownica z SuperB pasuje do Octavi?
    c) czy NAVI z VW/Skoda będzie działać bez problemu, czy potrzebne są dodatkowe moduły? Czy radio typu RDS510 lub Bolero z SuperB ruszy bez problemu?

    3. Czy komputer spalania etc. wymaga wymiany zegarów czy to tylko kwestia programowania?

    Komentarz


    • #3
      Kune, co do podłokietnika to jest manual ale ja bynajmniej nie widzę fotek:
      Forum - Octavia Club Polska

      Airbagi są zamienne. Żeby było wszystko jasne to najlepiej wstaw zdjęcia co tam jest i co chciałby kierowca mieć.

      Dobrze byłoby żebyś uzupełnił profil o dane auta. Silnik, rok produkcji i co tam jeszcze jest.

      Jak pisałem w PW, zapraszam do mnie
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • #4
        Też mnie kusi zmiana kierownicy na skórę. Nie mam niestety multi. Zastanawiam się, że gdzie mogłbym kupić porządną skórzaną pasującą do mojego auta. Na Allegro większość mocno styranych.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez himi
          Zastanawiam się, że gdzie mogłbym kupić porządną skórzaną pasującą do mojego auta.
          W firmie Auto-Kier z Kamiennej Góry. Zadzwoń i zapytaj. 609 356 796
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X