Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nakładki na lusterka i klamki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • nakładki na lusterka i klamki

    albo takim ktory postal juz z pol godziny-godzine
    Przeciez napisałem, że na odstanym. Wiem, że najlepiej byłoby po nocy, ale w Lupo to nie przejdzie. Przyjąłem więc założenie, że ważniejsza jest porównywalność pomiarów niż to, ze ma być na zimnym.

  • #2
    nakładki na lusterka i klamki

    co sadzicie o chromowanych nakladkach na lusterka zewnetrzne i na klamki ?

    pare mozna znalezc na allegro ale pytanie co do sposobu montazu wszedzie jest na tasme dwustronna i klamki i lusterka niby mocna ale czy to wystarczy?? i ciekawe czy nie odstaje i jaki jest efekt koncowy

    ktos moze bawil sie w cos takiego i moze ocenic czy gra jest warta swieczki?

    Komentarz


    • #3
      Według mnie to taki agro tuning :roll: Raczej oszpecisz szkodnika ale to tobie się ma podobać.
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
      przedstawiam smerfetke

      Komentarz


      • #4
        missiak177, miałem u siebie nakładki na klamki - looknij do mnie i zobaczysz jak to wyglądało ale u mnie srebrny kurak, grill był też w chromie (cały)
        Na dzień dzisiejszy to nastąpiła zmiana pomysłu i zostały ściągnięte.
        Jeżeli chodzi o sam montaż to pożądnie odtłuścic i trzyma się jak zamurowane (namęczyłem się przy ściąganiu ), odstawać nie odstaje :szeroki_usmiech
        Jak z lusterkami to nie pomogę, bo nie miałem z tym do czynienia i jak wspomniał 2.0-16v Michał, jednemu się to podoba drugiemu nie - Twój kurak i Twoja decyzja :szeroki_usmiech
        Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

        => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
        => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
        => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
        "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

        Komentarz


        • #5
          ok dzieki za odpowiedz chyba lepiej odpuscic lepiej bedzie jak pomaluje lusterka w kolor nadwozia bo czarny plastik sa jak to salon pl

          Komentarz


          • #6
            Dokładnie lustra w kolor i będzie malina
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
            przedstawiam smerfetke

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X