Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ramka tablicy rejestracyjnej w skodzie.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ramka tablicy rejestracyjnej w skodzie.

    Zachar testowal, ale na krotkim odcinku.



    Tylko on jedzil na eko. Mnie na eko powyzej 120 pali wiecej, jak na normal. :diabelski_usmiech Ten tryb eko to zlo. :szeroki_usmiech

    Ten RS 4x4 to jest SCOUT. Przez 4x4 mamy podwyzszone auto, wiec roznica do cywila zanika. I mamy jeszcze wyzszy trawaj. Gwintu (to na pewno) albo sprezyn (tu musialbym poszukac) nie wlozysz bo nie ma nic na rynku.

  • #2
    Ramka tablicy rejestracyjnej w skodzie.

    Powiedzcie mi czy taka ramka chromowana z nadrukiem oszpeci auto czy wedlug was nie jest to taka zwykla tandeta?

    Link: Link

    A co powiecie np o czarnej metalizowanej (polysk) i srebnej metalizowanej bez napisow.

    Link

    Link

    Pozdrawiam, mam nadzieje ze nie zostane odrazu zmiażdżony. ")

    Komentarz


    • #3
      Przeważnie te pseudo chromowane szybko wyglądają mega źle. Lepiej sobie zamów z forum ramki
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
      przedstawiam smerfetke

      Komentarz


      • #4
        natan177, nie no co Ty

        wieje tandetą

        btw
        Forum - Octavia Club Polska

        podkładki klubowe
        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

        Komentarz


        • #5
          wszystkie 3 mowicie ze do bani? dzieki za szybka odpowiedz

          a dlugo sie czeka na te z forum ?

          myslalem ze ta chromowana za 20zl z przodu do chromowanego grila bedzie wygladala okej bardziej balem sie o tyl ze wyjdzie tandeta

          Komentarz


          • #6
            natan177, zakładaj forumowe i będzie gitez. DEO dość szybko ogarnia temat z ramkami :wink:
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
            przedstawiam smerfetke

            Komentarz


            • #7
              natan177, bez urazy ale te ramki co pokazałeś to coś w stylu"wieś śpiewa,wieś tańczy" :lol: :lol ad:


              TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

              Komentarz


              • #8
                damian1975, nie no spoko


                chyba macie racje odpuszcze sobie wszystkie, pewnie zaloze jakies zwykle czarne bez niczego i bedzie spokoj

                Komentarz


                • #9
                  natan177, dokładnie nie rób nic na siłę i pod wpływem chwili bo z tego później wychodzi jeżdżący festyn :wink:
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                  przedstawiam smerfetke

                  Komentarz


                  • #10
                    Po co dawać okazję złodziejom, a także "czekać" aż taka ramka po jakimś czasie się rozpadnie i tablica zostanie zgubiona?
                    Od wielu już lat mam tablice przykręcone za pomocą śrub o nie typowym łbie z tyłu bezpośrednio do klapy za pomocą podkładek dystansowych (aby nie rdzewiało pod tablicą), a z przodu bezpośrednio do zderzaka, bo plastykowy. Trzeba jedynie zadać sobie trud zrobienia dwóch otworów w tablicach. Po takim przykręceniu spokój na wiele lat, i niema obaw o zgubienie i strachu, że (łatwo) ukradną. Wygląd też jest bardzo dobry, nikt nie musi czytać reklam na tych pseudo ramkach.

                    Komentarz


                    • #11
                      Wytrzymałe są ramki firmy UTAL.
                      Link

                      Już prawie miałem kupić - ale pojechałem do salonu skody w RŚ, poprosiłem i dostałem za darmo bardzo ładne ramki Porsche RUDA ŚLĄSKA.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X