Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie radio do Skody Octavii II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    ja widziałem te radio u kolegi pieron27 i zamówił z chin poprzez francie aby obejść ryzyko cła
    koszt 612 zł + kamera 65 zł wszystko dobrze działa i jestem z niego bardzo zadowolony.
    Telefon z Windowsem i Androidem łączy się bez problemu. Wszystko działa jak należy.
    Zamawiając przez Francję trzeba liczyć się z dłuższym oczekiwaniem na sprzęt około 42 dni
    pozdrawiam
    roberta

    Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

    http://chomikuj.pl/Roberta9

    Komentarz


    • #27
      Chciałbym odświeżyć temat. Pojawiło się trochę radyjek na aliexspres. Moja Octavia2 to 2004 12. Mam pytanie czy ktoś z was zamówił taki sprzecik i może polecić jakiś konkretny model i sprzedawcę. Chciałbym mieć pewność że wszystko będzie ok
      Trzymajcie się drogi i poręczy ======RMF FM

      Komentarz


      • #28
        odswieze temat bo nie chce zakladac nowego na 1 pytanie. czy jesli zmienie radio na niefabryczne to czy bede slyszal od PDC dzwiek z glosniczka w slupku? nie bede mial tego samochodzika i pokazane z ktorej strony jest przeszkoda ale czy dzwiek bedzie? aha to jeszcze pytanie jedno bo czytalem gdzies ze radio bedzie rozladowywac aku bo nie bedzie sie usupiac. czy tak bedzie czy mozna to jakos obejsc?
        Ostatnio edytowany przez Kakarot; 9991868.
        Obecnie 145 KM / 340 Nm

        Komentarz


        • #29
          Dźwięk z głośniczka będzie słychać.
          CO do rozladowywującego akumulatora przez radio to do wymiany gateway.

          Komentarz


          • #30
            a mozesz napisac na jaki symbol?
            Obecnie 145 KM / 340 Nm

            Komentarz


            • #31
              ok znalazlem ze wszystko powyzej 1K0 907 530S bedzie ok. Czy to sa juz te ktore potrafia zakodowac np doswietlanie zakretow? Aha i jeszcze mam pytanie to niema nic wspolnego z mapami doladowania. To znaczy bo robilem chiptuning i zwiekszylem ilosc KM czy to zostanie? Nie znam sie jakie to ma polaczenie wiec sie nie smiac
              Ostatnio edytowany przez Kakarot; 9991868.
              Obecnie 145 KM / 340 Nm

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez Kakarot Zobacz wpis
                Czy to sa juz te ktore potrafia zakodowac np doswietlanie zakretow?
                Gateway nie ma nic wspólnego z doświetlaniem zakrętów.
                Z którego roku jest Octavia i czy masz halogeny?

                Zamieszczone przez Kakarot Zobacz wpis
                robilem chiptuning i zwiekszylem ilosc KM czy to zostanie?
                Konie nie pójdą się paść do sąsiada. Zostaną w Twojej stajni.

                Gateway polecam 7N0 907 530 C
                Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz


                • #33
                  no auto jest 2005 rok no i z przodu sa halogeny. a tu znalazlem jakas aukcje i jest w miare tanie bo ten co napisales to po 2 stowy chodzi. ten by mogl byc?

                  Link
                  Ostatnio edytowany przez Kakarot; 9991868.
                  Obecnie 145 KM / 340 Nm

                  Komentarz


                  • #34
                    Gateway może być.
                    Jak chcesz doświetlanie zakrętów to pewnie do wymiany będzie bordnetz. Sprawdź jaki masz. W VCDS to będzie adres 09.
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz


                    • #35
                      Masz racje pomylilo mi sie. Napewno mam stary ale sprawdze w wolnej chwili. Dzieki za podpowiedz.
                      Obecnie 145 KM / 340 Nm

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X