Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pokrowce w wyprowadzonymi plastikami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pokrowce w wyprowadzonymi plastikami

    kolo pazdziernika maja byc

  • #2
    Pokrowce w wyprowadzonymi plastikami

    Witam,
    Wiem że tematów o pokrowcach było wiele, ale niestety w wielu zamiast szczegółów dowiadywałem się na temat wyższości jednych racji nad drugimi a szukam konkretnej odpowiedzi:
    Czy ktoś z was kupował pokrowce szyte na miarę w których były by wyprowadzone na wierzch plastiki od zagłówków, pochylania kanapy i od środkowego pasa.



    Szukam kogoś kto tak uszyje mi pokrowce by po założeniu wyglądał to tak jak na zdjęciu powyżej.
    Pytałem w kilku miejscach i niestety odpowiedź była przecząca:
    - pokrowce cardo, stosują jakieś dziwne nacięcia
    - anmax jeszcze nie odpisał
    - czekam na odpowiedź z autopokrowce.com

    A może ktoś z was ma już takie pokrowce i podzielił by się adresem gdzie kupić, jakby był ktoś ze śląska było by cudnie bo mógłbym podjechać

    Komentarz


    • #3
      pytałeś tutaj : Mapy Google
      OII sprzedana


      Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

      Komentarz


      • #4
        Dzięki już poszło zapytanie.

        [ Dodano: Wto 28 Kwi, 15 16:22 ]
        Ok ceny w "Auto-Styl" Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Buda od 290 do 360, założenie 60 zł.
        Mają możliwość uszycia pokrowców z oryginalnych materiałów skody.
        Chowają materiał pod plastik.

        Brał ktoś od nich?

        Komentarz


        • #5
          przejeżdżam tą drogą codziennie, i widzę że mają ruch... różne wozy tam "obrabiają" a co do jakości - nie podpowiem.
          OII sprzedana


          Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

          Komentarz


          • #6
            Byłem jeszcze w kilku firmiach i tak:
            1. POK-POL - Producent pokrowców i tapicerek samochodowych (żory), mają dosyć duży przerób bo odbierają od nich salony samochodowe (np. przy mnei był z Volvo), jednak aktualna oferta materiałowa mi nie spasowała. Niby mieli ok 40 wzorów a jednak żaden mi neispasował na 100 %. Cena ok 300 zł.

            2. Under Construction (Dąbrowa Górnicza), znalazłem wiele pozytywnych opinii na forach, więc podjechałem. Bardzo konkretny i rzeczowy facet. Miał ze 100 różnych wzorników z firmy intertap, + drugie tyle kolorów na boczki. Ważna informacja material na boczki miał splot skodowski(skośny). Cena ok 220-240 zł z obszytymi kolumnami i podłokietnikiem przednim. Na rynku od 19 lat, takze szyje dla salonów.

            Jak już będę miał uszyte to się pochwalę.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez adamsky
              Jak już będę miał uszyte to się pochwalę.
              To poproszę o fotki. Może warto będzie skorzystać z ich usług.
              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
              ​​​
              Grzegorz

              Moja Ambitna Czarnula

              Komentarz


              • #8
                witam tu jest link z pokrowców Kvalitné autopoťahy novej generácie | Carseatcover.eu cena nie jest mała za swoje zapłaciłem 2.300 zł ale naprawde warto produkują oni dla skody jako akcesoria ale na nasz rynek nie dostępne

                Komentarz


                • #9
                  2300 to jednak całkiem dużo... Widziałem te stronę, ale jednak nie skorzystam.
                  Ja wezmę pokrowce z lew-gal. Wybrałem materiał czarny skośny (identyczna faktura jak skody) i materiał wewnętrzny skody (Inter Tap).
                  Przy okazji wizyty okazało się że oryginalne pokrowce w Tour nie są czarne a grafitowe ... Ot taka ciekawostka.

                  Zastanawiam się jeszcze nad lamówka i ew. drobną zmianą ala ta z MAD czyli modyfikacja pasa środkowego na siedzeniu tak by schodziły do samego końca a nie kończyły się w połowie.

                  [ Dodano: Sro 03 Cze, 15 00:13 ]
                  Witam Panowie,
                  Pokrowce przyszły więc podjąłem się próby ich założenia i oto co udało mi się na razie założyć

                  Poniżej zdjęcie wyprowadzonych plastików (na tym mi zależało):

                  ]"]Link

                  ]"]Link

                  ]"]Link

                  ]"]Link

                  Na razie poległem z zakładaniem przodu, naciąga się to naprawdę ciężko bo szwy się pokrywają z oryginalnymi...

                  Komentarz


                  • #10
                    adamsky daj namiar gdzie kupules pokrowce
                    krystian

                    Komentarz


                    • #11
                      Hejka,
                      Under Construction tak jak pisałem powyżej.

                      [ Dodano: Wto 14 Cze, 16 13:05 ]
                      Tak z ciekawości zapytam kupowal po mnie ktoś w lewgal, jakie opinie?

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X