Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Osłona pod silnikiem TSI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Osłona pod silnikiem TSI

    Zrobilem w Hardek. Cena byla duza poniewaz poszedl komplet z lancuchem i zebatkami do pompy olejowej. Sam zestaw po rabatach 770 zl, ale do tego jeszcze czesci (ww lancuch, zebatki, uszczelki walu, simeringi, sruby itp) za drugie tyle. W sumie czesci 1400 zl - to boli.
    Tutaj mozna by oszczedzic gdyby kupowac to wszystko na wolnym rynku, ale.....
    Robocizna z rabatem: 806 zl.
    Na plus moge zaliczyc fakt, ze mialem auto zastepcze na czas naprawy za darmo. Zaplacilem tylko za zuzyte paliwo.
    Auto jezdzi i ciagnie ladnie. Czy jest roznica jesli chodzi o spalanie i dynamike? To sie jeszcze okaze.

  • #2
    Osłona pod silnikiem TSI

    Przeszkadza mi hałas silnika TSI. Czy da się go ograniczyć poprzez założenie osłony pod silnikiem? Wygłuszenie maski już posiadam, ale nie wiele ona daje

    Komentarz


    • #3
      Przeszkadza Ci hałas silnika TSI? Daj spokój...jeździłem O2 FL w TSI jak również Golfem VI i zaskoczeniem była panująca tam cisza!! Nie wiem jakie masz wymagania, ale osłona pod silnikiem nie wiele Ci da.
      O2 FL 2.0 TDI ==>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71836
      Maciej
      Kierownice MF, tempomaty, MFA w grupie VAG Skoda, VW, Seat, Audi. Montaż, kodowanie sterowników, sterowniki, wiązki i inne..

      Komentarz


      • #4
        pod silnikiem to raczej gówno da...
        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez franek4always
          Przeszkadza mi hałas silnika TSI
          TSI czy MPI z profilu? Możesz dodatkowo próbować wytłumić gródź od wewnątrz

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez rezon
            Zamieszczone przez franek4always
            Przeszkadza mi hałas silnika TSI
            TSI czy MPI z profilu? Możesz dodatkowo próbować wytłumić gródź od wewnątrz
            TSI - MPI jest cichutkie jak myszka
            Dużo zachodu jest z tym tłumieniem grodzi?

            Komentarz


            • #7
              MPI jest cichutkie, a TSI głośne? Akurat mam odwrotne wrażenia, ale i samochody inne (O2 vs S2) więc OK. Aby zrobić dobrze to jest bardzo dużo zachodu, ale możesz spróbować tylko podnieść dywaniki, odchylić tapicerkę i zobaczyć czy da się coś tam wykleić. Diesle mają ori tłumioną gródź od strony silnika.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X