Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wiązka czujnika klocków hamulcowych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wiązka czujnika klocków hamulcowych

    Witam
    Czy to możliwe że w mojej Skodzie 1.6 Lpg rok 2012 BSE wersja Fresh nie ma tej że wiązki ? Zdziwiłem się kiedy wymieniałem klocki a sprzedawca sprzedał mi właśnie takie z kostką do podpięcia pod wiązkę której u mnie niema. :/

  • #2
    Zamieszczone przez *specu* Zobacz wpis
    Witam
    Czy to możliwe że w mojej Skodzie 1.6 Lpg rok 2012 BSE wersja Fresh nie ma tej że wiązki ? Zdziwiłem się kiedy wymieniałem klocki a sprzedawca sprzedał mi właśnie takie z kostką do podpięcia pod wiązkę której u mnie niema. :/
    Nie ma. Księgowi w Skodzie zaoszczędzili.
    SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
    ​​​
    Grzegorz

    Moja Ambitna Czarnula

    Komentarz


    • #3
      czyli oryginał a już myślałem że coś bylo majstrowane

      Komentarz


      • #4
        Właśnie problem jest taki, że chyba po 2011r, przestali montować tą wiązkę do Octavii, ale jeśli chcemy kupić klocki hamulcowe na przód to nie sposób znaleźć takie aby nie posiadały tych kabelków z kostką do podłączenia do wiązki auta. Nie pozostaje więc nic innego jak te kabelki odciąć.

        Komentarz


        • #5
          tak też uczyniłem :P ale reszta pasuje bez zarzutów

          Komentarz


          • #6
            Zrezygnowali z czujników bo było z nimi więcej problemów niż pożytku. Po pierwsze czujnik jest na jednym z czterech klocków czyli sprawdza stan 1 z 4. Dwa działa na zasadzie przerwania obwodu. Czyli mamy kabelek w klocu który jak się przetrze zapala kontrolkę ale częściej był problem ze stykiem w kostce albo przewód się przerywał i świeciła kontrolka mimo że wszystko było ok. Trzy klocki zużywają się raczej wolno i spokojnie można określić wzrokowo ile ich jeszcze zostało przy corocznej kontroli pojazdu.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X