Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Adapter do stream z aliexpress

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Adapter do stream z aliexpress

    Witam. Czy to zadziała do skody octavii 2 1.6 102km z radiem stream?
    Page Not Found - Aliexpress.com
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez crazyclaus; 41100.

  • #2
    Ja miałem coś podobnego Kiedyś z innej Firmy i slabo by działało. Słaba byla Jakość Dźwięku i nie nie chciało mi automatycznie odtwarzać następnej piosenki.
    Ale przez ostatnie Parę lat pewnie te żeczy SIĘ poprawiły, na twoim miejscu budowy Budowy Kupiel bym w PL i odrazu zamontował u sprzedawcy. No Chyba ZE ktos ci tu poleci coś sprawdzonego.
    Ostatnio edytowany przez PiotrekDK; 1814.
    ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
    mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

    Komentarz


    • #3
      w polsce najtaniej za 220zl w stacjonarnym pewnie z 250-300, poza tym wszystko co jest w polsce te same adaptery kupuja z chin, wszystko jest na aliexpress

      Komentarz


      • #4
        Tak zwany "emulator zmieniarki". Widziałem u znajomego jak to działa i chyba raczej bym nie skorzystał. Jakość dźwięku jest bardzo słaba. Utwory nie przełączają się, ogólnie jakość mierna. Zadziałać zadziała, ale czy warto się męczyć?
        Te z aledrogo mają jeszcze często wejście na SD.
        Poza tym aux ze streama możesz sobie przecież wypuścić i bez dodatkowych urządzeń. Chyba, że chcesz mieć USB to problem się pojawia.
        Tu poniżej masz jak to działa mniej więcej.
        Ostatnio edytowany przez low-raider; 17757.
        Alarmy, zabezpieczenia antykradzieżowe, GPS, zestawy BT, elektryka i elektronika TOYOTA, VAG, FIAT, OPEL

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez low-raider Zobacz wpis
          Poza tym aux ze streama możesz sobie przecież wypuścić i bez dodatkowych urządzeń.
          Hej możesz mi bardziej przybliżyć temat jak można to zrobić? Bardziej szczegółowo proszę. Niemuszę mieć usb, do auxa można podłączyć mp3 albo tel?
          Pozdro

          Komentarz


          • #6
            Proszę

            Alarmy, zabezpieczenia antykradzieżowe, GPS, zestawy BT, elektryka i elektronika TOYOTA, VAG, FIAT, OPEL

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez low-raider Zobacz wpis
              Tak zwany "emulator zmieniarki". Widziałem u znajomego jak to działa i chyba raczej bym nie skorzystał. Jakość dźwięku jest bardzo słaba. Utwory nie przełączają się, ogólnie jakość mierna.
              Moze kwestia głośników lub samych plików.
              Ja tam na Yatoura nie narzekam, działa OK.
              Coby nie powtarzać treści, link do podobnego tematu, gdzie tez opisywałem moje wrażenia z użytkowania emulatora zmieniarki: emulator zmieniarki - Octavia Club Polska

              Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
              FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez low-raider Zobacz wpis
                Proszę
                To dotyczy radia "stream mp3" a ja mam "stream" - bez mp3










                .


                Zamieszczone przez Andrzej.P Zobacz wpis
                Moze kwestia głośników lub samych plików.
                Ja tam na Yatoura nie narzekam, działa OK.
                Coby nie powtarzać treści, link do podobnego tematu, gdzie tez opisywałem moje wrażenia z użytkowania emulatora zmieniarki: emulator zmieniarki - Octavia Club Polska
                Nawet niejestem pewien czy Yatour mi zadziała bo w spisie nazw radia niema mojego. "stream"
                Ostatnio edytowany przez crazyclaus; 41100.

                Komentarz


                • #9
                  Yatour działa i to bardzo dobrze
                  120,1KM/269,7Nm --> 146,8KM/332,7Nm

                  Smarowanie zapewnia

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja to mam u siebie i działa bardzo dobrze. Zarówno z MP3 jak i telefonem. Dźwięk wg. mnie bardzo dobrej jakości. Jak CD. Działa bez opóźnień.

                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                      Ja to mam u siebie i działa bardzo dobrze. Zarówno z MP3 jak i telefonem. Dźwięk wg. mnie bardzo dobrej jakości. Jak CD. Działa bez opóźnień.
                      Hej. Dzięki za odpowiedź, a możesz powiedzieć czy to ma znaczenie nazwa radia czy wystarczy że mam 8pin? Bo w opisie produktu niema nazwy mojego radia.
                      Pozdro

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez crazyclaus Zobacz wpis
                        możesz powiedzieć czy to ma znaczenie nazwa radia czy wystarczy że mam 8pin?
                        To z linku nie będzie u Ciebie pasować. Wtyczka niebieska 8 pin pasuje do Octavii 1 i Fabii 1. Do O2 potrzebujesz z wtyczką 12 pinową.

                        Radio musi obsługiwać zmieniarkę CD i trzeba ją zakodować w radiu.


                        Takie coś do O2:
                        Page Not Found - Aliexpress.com
                        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                        Komentarz


                        • #13
                          Cieszę się że dalej ktoś tu odpisuje, Dziękuję

                          Kupiłem takie coś, zobaczymy czy będzie działać a jak nie to mogę odsprzedać komuś xd

                          Page Not Found - Aliexpress.com

                          W między czasie powie ktoś jak wyciągnąć radio żeby niczego niezepsuć?

                          Pozdro
                          Ostatnio edytowany przez crazyclaus; 41100.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zdejmujesz ramkę (najlepiej chycić u dołu przy popielniczce i od tego miejsca zacząć zdejmować). Wykręcasz 4 wkręty pod zaślepkami w odbiorniku radiowym.
                            Alarmy, zabezpieczenia antykradzieżowe, GPS, zestawy BT, elektryka i elektronika TOYOTA, VAG, FIAT, OPEL

                            Komentarz


                            • #15
                              adapter dziala dobrze

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X