Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GPS przysypia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • GPS przysypia

    Czołem Wiara,
    O2fl, stacja multimedialna erisin (bez heheszków proszę, sprawuje się bardzo dobrze). Przez dwa lata jeździłem na androidzie 8. Teraz nadszedł czas, by zmienić na 10. Dokonałem tego i zaczął się mały kłopot. Nawigacja, niezależnie która ( AutoMapa, Yanosik, iGo) działa ale jakoś nie nadąża. Przy skrętach potrzebuje dłuższej chwili, by "dogonić" trasę samochodu. Potrafi wskazywać, że auto pojechało prosto, choć skręciło i dopiero po chwili nadgania z niemałym trudem pozycję samochodu.
    Ma ktoś pomysł co mogło się stać? Może ktoś z Kolegów miał podobną zagwózdkę???

  • #2
    Proponuję założyć jeszcze 3 temat w innym dziale . Wydaje mi się że to jest problem ,który powinien się znaleźć na forum o tematyce chińskich stacji multimedialnych , a przynajmniej tam szybciej uzyskasz odpowiedź.

    Komentarz


    • #3
      duplikat tego tematu skasowany
      Pozdrawiam,


      Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

      Komentarz


      • #4
        sorki Panowie-poniosło mnie. Wybaczcie

        Komentarz


        • #5
          Zainstaluj sobie program GPS monitor (lub podobny) i zobacz jak szybko GPS łapie FIX-a.
          Sprawdź antenę GPS czy masz dobrze dokręconą.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez kowaltom99 Zobacz wpis
            Zainstaluj sobie program GPS monitor (lub podobny) i zobacz jak szybko GPS łapie FIX-a.
            Sprawdź antenę GPS czy masz dobrze dokręconą.
            Wszystko jest jak najbardziej ok a np na Yanosiku i tak mapa nie nadąża za śladem GPS

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X