Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

piszczenie szyb przód

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • piszczenie szyb przód

    witam, mam problem z piszczeniem szyb z przodu, piszczą obie wtedy kiedy jest ciepło,sarowanie prowadnic nic nie dało smarowanie uszczelek zero efektów macie jakieś porady? czego to przyczyna ? a może poprostu należy wymienić uszczelki na nowe ?

  • #2
    Był o tym wątek, nasmarować trzeba ten bolec czy jak to nazwać zwijak linki tulejke linki, która podnosi mechanizm. Może nasmarowanie samej linki coś pomoże, można to zrobić poprzez otwory rewizyjne/serwisowe, które są widoczne jak zdejmiesz tapicerke drzwi. Jak nic nie pomoże, to rozwiercanie nitów, blokada szyby itp i rozwalka wby wyjąć tą tulejke i nasmarować w środku po czym poskładać. No zabawy sporo... można też nauczyć się z tym żyć
    Jeżeli myslisz, że to wina uszczelki bo stara, to zawsze możesz zdjąć tapicerke jak i uszczelki i zobaczyć czy jest poprawa. Jeżeli pomogło to może wina uszczelki. na YT jest też film, jak pamiętam niebieska octavia jako auto pokazowe.
    Ostatnio edytowany przez smajler; 44848.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez smajler Zobacz wpis
      ..... Jak nic nie pomoże, to rozwiercanie nitów, blokada szyby itp i rozwalka wby wyjąć tą tulejke i nasmarować w środku po czym poskładać. No zabawy sporo... można też nauczyć się z tym żyć .
      dlatego ja się do tego przyzwyczaiłem - troszkę w lecie jak 30st przygrzeje to cos tam popiskuje prawy przód


      Moje MPI

      ...Dominik...

      Komentarz


      • #4
        u mnie przy 20stopniach piszczy jak cholera, prowadnice smrowałem przez te otwory serwisowe i zero efektów, dodam ze od pasażera mechanik mi przesmarował szybę takim swoim środkiem coś od odgrzybiania klimy plus płyn do naczyń na chwilę była cisza ale zaczyna to powracać,

        Komentarz


        • #5
          Znalazłem post na forum o którym mówiłeś i jak w morde to ta przypadłość nic może sie kiedyś za to wezmę a narazie spróbuje z tym żyć
          Ostatnio edytowany przez benek123; 9992292.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X