Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana przewodu spryskiwacza tylniej szyby (deska rozdzielc

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Enriquez
    Zamieszczone przez Maicroft
    No wlasnie, trzeba puscic obok, bo ori przelotka nie przetka sie nic, bo jest zalana guma.
    to słabo szukałeś - odwiń wykładzinę a oczom Twym ukażą się dwie piękne dziury fi 10.
    Nie o to mi chodzilo. Ja wiem ze sa wolne przelotki. Mowa jest o tym jak idzie ori. Ori idzie razem z wiazka przewodow do wnetrza auta.
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #27
      Ja w końcu postanowiłem, że w tym roku ogarnę ten temat, kupiłem wężyk 5mm, zdjąć trzeba zderzak przedni i po prostu przeciągnę to wszystko obok starej wiązki do klapy bagażnika. Czy ktoś robił coś takiego już ?

      Komentarz


      • #28
        Soomood, tak, robil, jest o tym napisane pare postów.
        Pozdrawiam, Robreg.
        ----
        furmanka.blogspot.com fan ;-)

        Komentarz


        • #29
          Soomood, Może razem współnie do tematu podejdziemy? z której strony wawy jesteś?
          Spalanie - Motostat.pl
          Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
          Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
          Sprzedam na OLX!!

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez siemi1
            Soomood, Może razem współnie do tematu podejdziemy? z której strony wawy jesteś?
            Ja to z Wilanowa jestem. No można by usiąść razem do tego. Tylko mi zależy aby nie zdejmować całej deski rozdzielczej, po prostu nowy wężyk przewlec przez całe auto i to powinno zdecydowanie lepiej działać, dobrze wężyk taśmą parcianą zabezpieczyć i nie powinno nic się stać.

            Komentarz


            • #31
              Dziś koniec koncow uruchomilem poprawnie spryskiwacz tylnej szyby.

              Jak glowny wezyk zostal wymieniony na taki odpowiednio mocniejszy i odrobine grubszy, okazalo sie, ze zaczelo puszczac polaczenie weza sztywnego oraz elastycznego przy samym trzecim swietle stopu w klapie i znowu we wnetrzu robilo sie akwarium.

              Dzis ostatni, miekki wezyk wymienilem na odcinek wezyka z instalacji podcisnieniowej silnika i dopiero teraz towarzystwo uszczelnilo sie jako tako
              Pozdrawiam, Robreg.
              ----
              furmanka.blogspot.com fan ;-)

              Komentarz


              • #32
                Nie wiem, czy komuś to pomoże. Trochę byłem przerażony wymianą tego wężyka, a na dodatek gdy zobaczyłem, że jest on oklejony wraz z przewodami.
                Wpadłem na pomysł z koszulką termokurczliwą. Przyciąłem wężyk do równa i nałożyłem koszulkę gdzieś po 20cm od pęknięcia. Podgrzałem i działa.
                Chociaż nie wiem jak długo. Bynajmniej rok już działa.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X