Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wycieraczka tylnej szyby i spryskiwacze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wycieraczka tylnej szyby i spryskiwacze

    Zamieszczone przez SS
    ja się nie będę wypowiadał w kwestii spotów bo za mały/młody jestem. Idea przyświeca ta sama :diabelski_usmiech
    Idę na obiad.
    Dobre masz podejście - do obiadu :P
    Też bym coś zjadł ale jeszcze 30 min

    [ Dodano: Wto 11 Lut, 14 14:33 ]
    Zamieszczone przez r2r
    jeszcze by społeczeństwo zaczęło się zastanawiać, dlaczego w sumie jest jak jest
    I tak prawdy nie poznają, a jakby tego było mało to i tak nic nie są w stanie zmienić :diabelski_usmiech

  • #2
    Wycieraczka tylnej szyby i spryskiwacze

    Witam serdecznie

    Jestem tutaj nowy, proszę o wyrozumiałość, nie wiedziałem gdzie założyć temat bo nie mam pojęcia czy to usterka natury mechanicznej czy elektronicznej.

    Nie działa mi wycieraczka tylnej szyby, z włączonym silnikiem czy na biegu wstecznym. Nie działają mi także spryskiwacze tylnej szyby. Płyn dolałem lecz nie wiem co jest przyczyną tego. Przy pociągnięciu manetki do siebie wycieraczka przedniej szyby działa lecz płyn nie leci, nie słychać pompki wogóle. Czy spotkał się ktoś z podobnym problemem?

    Komentarz


    • #3
      Ja bym sprawdził bezpiecznik w pierwszej kolejności.
      ...a w garażu "zielona kura"...

      Komentarz


      • #4
        Janio90, sprawdź przekaźniki na centralnej elektryce drugi rząd od prawej, drugi i trzeci przekaźnik od góry ( oznaczone jako DWP-V i DWP-H ).
        Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
        Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

        Komentarz


        • #5
          Dzięki serdeczne, już sprawdzam Bo bezpieczniki są ok Tylko pytanie moje jak mam je sprawdzić??

          Komentarz


          • #6
            TUTAJ masz instrukcję jak się dostać do Centralnej Elektryki.
            Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
            Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

            Komentarz


            • #7
              Nie chcę zakładać nowego tematu więc piszę tu..

              Chodzi o tylną wycieraczkę..tylko w przeciwieństwie do kolegi, mi wycieraczka dziś zaczęła sama działać jak szalona !!! Autko jest praktycznie nowe,od końca 2012r. Jedyne co mogłem zrobić ( bo oczywiście nic nie pomagało,żeby przestała działać ) to wyjąć bezpiecznik. Do przeglądy zostało mi jeszcze 4 tyś. km. (ok. miesiąca) i wtedy chciałbym ten problem rozwiązać. Czy ktoś z Was spotkał się już z takim problemem ???

              Pozdrawiam
              Robson

              Komentarz


              • #8
                Robsonixus, Nie czekaj na przegląd tylko ciśnij do ASO oni są od tych spraw w okresie gwarancji :diabelski_usmiech .

                Komentarz


                • #9
                  Nie czekając pojechałem do ASO. Niestety nie trafiłem..Pan mi powiedział: Przykro mi elektryk jest w tej chwili na urlopie :P Także chyba prędzej zrobię przegląd na 30tys. , może elektryk już wróci z wakacji :P

                  Komentarz


                  • #10
                    Robsonixus, znamy podobny problem.Przekaźnik był padnięty(skleił się) i cały czas kręcił wycieraczką.
                    ...a w garażu "zielona kura"...

                    Komentarz


                    • #11
                      może pomoże moja przygoda i rozwiązanie
                      Forum - Octavia Club Polska
                      była octa jest bora.. 1.9 TDI AJM
                      a teraz... znowu octa ;-)

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X