Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

przebieg całkowity i przebieg dzienny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • przebieg całkowity i przebieg dzienny

    ojciec_ wszystko się zgadza, obniżenie podają do odpowiedniej masy pojazdu. Jeżeli chcesz więcej to zostaje tylko H&R.

    850 zeta w ASO?? - chyba ich poje..ło za max 2/3h roboty :evil:, u Ciebie jest może trochę pracochłonna bo masz wielowahacz ale bez przesady.

  • #2
    przebieg całkowity i przebieg dzienny

    Witam
    Nie wiem czy dobry dział i czy już gdzieś tego tematu nie było Czy istnieje taka możliwość aby na wyświetlaczu były widoczne jednocześnie przebieg całkowity i dzienny. U mnie jest tak (podejrzewam, że nie tylko ), auto wyłączone, pokazuje przebieg całkowity. Natomiast po odpaleniu silnika przebieg całkowity przełącza się w przebieg dzienny. Jest jakaś możliwość przełączania tego, albo aby oba przebiegi były wyświetlone jednocześnie?
    pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Masz MaxiDota?
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        Nie, nie mam

        Komentarz


        • #5
          U siebie mam tak:
          ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs

          Nie wyobrażam sobie opcji tylko z jednym przebiegiem. Takie coś jest w ogóle możliwe?
          Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
          FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

          Komentarz


          • #6
            No, niestety ja tak nie mam.
            Cały czas mam tak, zdjęcie nr 1, a jak silnik jest włączony - zdjęcie nr 2.
            Wiecie może co trzeba zrobić, abym miał tak jak Andrzej.P?
            Załączone pliki

            Komentarz


            • #7
              ogólnie to są różne liczniki - podstawowy i 1/2 fis.

              Komentarz


              • #8
                rozumiem, że mój jest podstawowy, a kolegi Andrzej.P 1/2 fis cokolwiek to znaczy Czyli nie ma możliwości zmiany na wyświetlanie dwóch przebiegów i czy będzie problem z montażem tempomatu?

                Komentarz


                • #9
                  strumyk81, myślę, że masz komputer pokładowy i właśnie Twój licznik to 1/2 fis. odnośnie tempomatu jest temat poszukaj na forum.

                  Komentarz


                  • #10
                    No to niezłe jaja. Myślałem, że u siebie mam podstawowe wyposażenie, w końcu MINT = bieda + klima
                    Kumpel w Ambiente ma już komputer pokładowy i wyświetlacz dwukrotnie większy i tam trochę więcej rzeczy mu pokazuje;, ale żeby w tym małym (podstawowym) były różne funkcjonalności - quo vadis Skodo...
                    Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                    FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                    Komentarz


                    • #11
                      tak, mam komputer. A co do tempomatu, to jutro jadę do kolegi z salonu Skody i mi wszystko posprawdza, mam jeszcze w planie wymianę kierownicy na multifunkcyjną. Jutro będę wiedział co potrzebuję oprócz kierownicy

                      [ Dodano: Nie 28 Lip, 13 21:16 ]
                      ja też mam wersję Ambitiene, a kolega to ma wyświetlacz maxi dot

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X