Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spryskiwacz (nie działa)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Spryskiwacz (nie działa)

    Jakoś moje chińskie po 2 zimach i 40 tys wygladaja jak nowe. Dla niedowiarkow przesle zdjecie ????. A dla tych co lubia tzw oryginaly to polecam zakup czesci w aso gdzie za znaczek marki plkaci sie czesto + 100% a produkowane sa wiadomo przez kogo.

  • #2
    Spryskiwacz (nie działa)

    Witam

    Sprawa raczej oczywista po zainicjowaniu działania spryskiwacza reagują tylko wycieraczki ( też nie zawsze )

    podejrzewam spalenia pompki od płynu gdyż nie wydaje żadnych odgłosów (chyba ze jest osobny bezpiecznik od spryskiwaczy którego nie zlokalizowałem)

    Może macie jakieś sugestie lub doświadczenia jak dokładniej zprecyzować usterkę??

    (prawdopodobnie przed mrozami był zalany płyn letni który zamarzł, czy jak się ociepli jest możliwość ze spryskiwacz ożyje? czy raczej nie liczyć na takie cuda?)

    Ewentualnie jakiej się mogę spodziewać ceny za naprawę tego typu uszkodzenia

    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Niekoniecznie silnik pompki jest spalony.

      Jak zamarzł i nie działa to może być działanie sterownika komfortu, który celowo odłączył zasilanie pompki.

      Postaw w ciepłym garażu i poczekaj aż odtaje. Powinien wrócić do życia.
      Piszę to nie teoretycznie, ale z autopsji - bo już sam kiedyś szukałem nowej pompki, a pompka sama odżyła.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Fzhut
        (prawdopodobnie przed mrozami był zalany płyn letni który zamarzł, czy jak się ociepli jest możliwość ze spryskiwacz ożyje? czy raczej nie liczyć na takie cuda?)
        na 99% tak własnie jest.


        Nowa pompka kosztuje 40-50zł bardziej upierdliwa jest wymiana.
        Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Fzhut
          (prawdopodobnie przed mrozami był zalany płyn letni który zamarzł, czy jak się ociepli jest możliwość ze spryskiwacz ożyje? czy raczej nie liczyć na takie cuda?)
          ja tez bym zaczał od wjazdu do ciepłego garazu na kilka godzin
          OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

          Auto Detailing: Dream Car Studio
          (znajdź również na fb)

          Komentarz


          • #6
            Fzhut, przechodziłem temat w zeszłym tygodniu

            weź zjedź na -3 w Złotych Tarasach i po godzinie będziesz mieć spryski

            wypsikaj całe lato i wlej zimę
            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

            Komentarz


            • #7
              Dzięki wszystkim... diagnoza 100% trafna... dzisiaj 300km trasy i spryskiwacz ożył ....

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X