Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2 FL Kombi i próg w bagażniku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O2 FL Kombi i próg w bagażniku

    Zamieszczone przez rafiki
    ale co ja miałbym niby napisać w tym odwołaniu? Wyrok mam nie za tamto wykroczenie tylko za 96 §3 kw - niewskazanie sprawcy.
    Zamieszczone przez Czarna_LK
    ja ten sam przypadek co rafiki, wysłałem tylko wcześniej pismo z prośbą o umorzenie lub zmniejszenie grzywny.
    Anuluj Mandat - Strona główna

    A DOKŁADNIEJ:

    Anuluj Mandat - Złóż wniosek - Krok 1

  • #2
    O2 FL Kombi i próg w bagażniku

    Jak w temacie,
    po złożeniu siedzeń w bagażniku powstaje kilkucentymetrowy próg uniemożliwiający wsunięcie cięższego pakunku. Czy można go w jakiś sposób usunąć?

    Komentarz


    • #3
      tak, założyć podwójną podłogę
      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
      poprzednie modele:
      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez krzynol
        tak, założyć podwójną podłogę
        i stracić część pojemności bagażnika? Coś tam idzie w tym progu, jakieś kable a może coś innego? Jakie był cel montowania takiego cuda w bagażniku?

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez franek4always
          Coś tam idzie w tym progu, jakieś kable a może coś innego? Jakie był cel montowania takiego cuda w bagażniku?
          kable żadne tam nie idą, może uda Ci się wyciąć...
          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
          poprzednie modele:
          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

          Komentarz


          • #6
            krzynol, :diabelski_usmiech

            franek4always, to jest tylna poprzecznica podłogi, czyli coś co trzyma w kupie lewą i prawą tylna część karoserii wzmacniając podłogę. Raczej bym tego nie ruszał :roll: ...
            Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
            Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez kowal 2002
              o jest tylna poprzecznica podłogi, czyli coś co trzyma w kupie lewą i prawą tylna część karoserii wzmacniając podłogę.
              To chyba tylko inżynierowie SKODY mogli coś takiego wymyślić :shock: , jakoś w innych markach można to było inaczej rozwiązać. Trójka kombi też tak ma?

              Komentarz


              • #8
                franek4always, można to inaczej rozwiązać kosztem pojemności bagażnika - po to jest m.in. oferowana podwójna podłoga.
                Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                Komentarz


                • #9
                  Ten prog ma zaledwie 3-5cm. Polozyc do bagaznika plyte HDF na podkladkach z przycietego HDFu i progu nie ma. A ile tracimy z tego bagaznika ?? Chyba nie duzo, biorac pod uwage, ze co z tego, ze mozna cos ciezkiego przesunac po bagazniku, jak potem to trzeba wyjac, a zeby wyjac, to trzeba podniesc, bo mamy prog w bagazniku.
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Maicroft
                    co z tego, ze mozna cos ciezkiego przesunac po bagazniku, jak potem to trzeba wyjac, a zeby wyjac, to trzeba podniesc, bo mamy prog w bagazniku.
                    co innego podnieść coś na poziomie progu bagażnika a co innego podnosić na poziomie tylnej kanapy

                    Zamieszczone przez Maicroft
                    Polozyc do bagaznika plyte HDF na podkladkach z przycietego HDFu i progu nie ma
                    gdzie można taką płytę nabyć? Jaki dokładny wymiar i kształt?

                    Komentarz


                    • #11
                      Kazdy market budowlany.

                      Ksztalt taki jak wykladziny podlogi bagaznika, ktora da sie wyjac, po odliczeniu tego co wchodzi pod tylna kanape.

                      Najtansza bedzie taka plyta:

                      Materiały i akcesoria dla majsterkowiczów | Majsterkowanie w Castoramie

                      Tylko, ze kupowana z normalnego wymiaru 125x250, a nie 67x250
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #12
                        franek4always, obejrzyj sobie gdzieś na żywo podwójną podłogę i potem zapodaj opinię
                        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                        poprzednie modele:
                        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                        Komentarz


                        • #13
                          Ten profil to pikus, potem sa wlasnie oparcia foteli... chyba ze tych oparc nie wozimy wcale, no ale to potem jest dziura :roll:
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • #14
                            Podwójna podłoga, dla mnie super sprawa, nic się nie wala po bagażniku, dużo tam można zmieścić. Chyba, że ktoś wykorzystuje , rzeczywiście na maksa bagażnik, mi na przyład nie mieścił się wózek dziecięcy z gondolą po założeniu podłogi, znaczy nie mogłem zasłonić rolety, tak wchodził bez problemu i roletę zasuwałem. Z podwójną podłoga, podłoga bagażnika prosta po złożeniu siedzeń.

                            Komentarz


                            • #15
                              temat juz byl wiecej tutaj Forum - Octavia Club Polska

                              Osobiscie fajna sprawa pod deska mam wszystkie narzedzia w skrzyneczkach. Po bokach, w tych przerwach 3mam kosmetyki do auta Funkcjonalne a strata jak w/w 5 cm w wysokosci.
                              Obecnie -> Skoda OCTAVIA II 2.0 FSI
                              Obecnie -> Seicento 900+LPG
                              Bylo -> Renault LAGUNA II 1.8
                              Bylo ->GOLF 3 1.8

                              Octavia http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87045

                              Seicento http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...461776#1461776

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X