Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

radio

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • radio

    Zamieszczone przez macherstudio
    j ale kusi mnie ta mata
    kup, załóż i po sprawie. Nie będzie już kusić

  • #2
    radio

    Witam mam octavia z 2007 roku i radio oryg stream i pytanie jak odlacze aku to będzie wymagało kodu . ? Jak tak to gdzie go znajdę mam cale książeczkę serwisowa a nie mogę znalezc kodu tam . Gdzie on się znajduje . W hondzie byl na takiej jakby wizytówce ..

    Komentarz


    • #3
      GoOrAl_LG, jeśli radio było od nowości w aucie to kodu nie będzie potrzebowalo A jeśli chodzi o kod to w ASO za jedyne 80 zł Ci go podadzą :lol:
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
      przedstawiam smerfetke

      Komentarz


      • #4
        O to chodziło . Dziekuje . ????

        Komentarz


        • #5
          mam pytanie w O2 z 2005 mam radio steam - chce wymienić na oryginalne z NAVI do O2 lub O2 FL
          mam parktronic przód/tył itp czy wszystko będzie działac/wyświetlać na nowym radiu??
          próbował ktoś ?

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez kastopb
            mam radio steam - chce wymienić na oryginalne z NAVI
            byłem krótko przed taką samą przekładką ale nie zdążyłem...ale zapewniali mnie w ASO, że wszytko będzie działać tylko problem miał być z nawigacją, coś tam trzeba było jeszcze dołożyć, kabel jakiś czy coś?

            Komentarz


            • #7
              kastopb, jesli bedzie to radio do O2, problemow byc nie powinno, jesli bedzie to radio do O2 FL, moga byc problemy, ze wzgledu, ze w O2 FL to jest zupelnie inna magistrala danych w samochodzie - trzeba wymienic modul parktronika i dolozyc brakujaca magistrale CAN idaca, w przypadku kombi, do bagaznika pojazdu
              Pozdrawiam, Robreg.
              ----
              furmanka.blogspot.com fan ;-)

              Komentarz


              • #8
                kastopb, zasadnicza róznica
                1. o ile chcesz włozyć navi z O2 czyli Nexusa gdzie wymiany dokonujesz Plug&Play dokładając tylko antenę - ALE - nie masz wyświetlania parktronika bo Nexus go nie obsługuje i jesli chcesz słuchac muzyki musisz dołozyć zmieniarkę do bagażnika albo emulator


                2.jesli chcesz dołożyć Columbusa do swojego auta, to poza wymianą anteny musisz wymienić moduł parktronika na poFLowy, pociągnąc dodatkowe CANy do tego modułu do bagażnika, najprawdopodobniej wymienić gatewaya (zależy co masz) oraz o ile masz kierownice multifunkcyjną to albo zapomniec o obsludze multifunkcji z kierownicy albo wymienić kierownicę i moduł pod kierownica na poFL :wink:
                oczywiście dla ASO to żaden problem :wink:
                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                Komentarz


                • #9
                  dziękuję za pomoc w takim razie zostaje przy starym radiu za duże inwestycje aby wszystko działało jak trzeba. ;0

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X