Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Bagaznik - zablokowany

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Bagaznik - zablokowany

    O ja pierdolę, ile czytania po jednym dniu :shock: Ostatni raz, to chyba w gimnazjum tyle czytałem :lol: Co do Kaszubów to przypuszczam, że chodzi o rejon. Niby język kaszubski, a inny jest w Helu, inny w Wejherowie, inny w Kościerzynie

  • #2
    [O2] Bagaznik - zablokowany

    Panowie,

    Właśnie przed chwilą zamykałem załadowany bagażnik i wygląda na to, że zamek mi się zamknął, ale klapa nie. Chodzi o to, że mam otwarty bagaznik a zamek bagażnika zatrzaśmięty. Nie moge go spowrotem odblokować - centralny zamek reaguje tylko na drzwi, trzeci środkowy przycisk pilota nie otwiera pokrywy bagażnika, bez względu czy drzwi zaryglowane, czy nie.

    Z gory dzięki za pomoc!.

    Pzdr, W.

    Komentarz


    • #3
      Jak tj hb to możesz spróbować otworzyć od środka - wskoczyć do bagażnika i tam masz "klameczke" :diabelski_usmiech z tego co pamiętam.
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • #4
        Trzeba dostac sie od strony foteli i tam trzeba nacisnac taka dzwignie. Wtedy odskakuje tak jak to dziala normalnie, bo blokada jest po stronie nadwozia, a nie klapy.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Dziękuję Panowie za odpowiedzi.

          Niestety ten patent nie działa, bo klapa nie zamyka się - cały czas klapa jest uniesiona, ale...

          ... mam dobrą wiadomość. Naprawiłem.

          Rozwiązanie na przyszłość, gdyby ktos miał taki sam problem. Trzeba wziąć dwa śrubokręty. Jednym wciskamy czujnik od oświetlenia i wskazania na komputerze że klapa jest otwarta. Czujnik ten znajduje się na klapie, na zamku po jego wewnętrznej stronie. Drugi śrubokręt wpychamy wtedy w nowo poowstałą dziórkę na przelocie wewnątrz zamka i mocno pociagamy go w dół otwierając w ten sposób zamek. Klapę zamykamy z usmiechem na ustach - wszystko działa.

          Jeszcze raz dziękuję za pomoc!

          Pzdr. W.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X