Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem z uruchomieniem,palą się kontrolki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem z uruchomieniem,palą się kontrolki

    dobry wieczór, jadąc autem nagle samochód zgasł,zapaliły się kontrolki wspomaganie kierownicy, abs,i olej wszystkie na czerwono, auta nie mogłem odpalić silnik kręci ale nie odpala,włącza sie też wentylator, oki dzieje się coś z elektroniką auto zholowałem do serwisu , mechanik grzebał się całe dwa dni i nic nie znalazł nie można też podłączyć komputera w ogóle go nie wykrywa pół auta rozebrane a usterka nie wykryta mechanik sprawdził już sporo miejsc podejrzewa przegryzione,uszkodzone kable, wiązki. gdzie można szukać awarii co można w tym przypadku zrobić?
    pozdrawiam

  • #2
    niech szuka, bo to coś z brakiem prądu
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz


    • #3
      Bezpieczniki w desce rozdzielczej trzeba dobrze sprawdzic.

      Auto zgubilo komunikacje z ECU. Tez kiedys rozbieralem Golfa 5, ktory jezdzil normalnie i zgasl. I w koncu szarpiac przewodami przy bezpiecznikach zaskoczylo. Okazalo sie ze zrobilo sie tam zielono i nie stykalo.

      Niech na krotko zasili przekaznik od sterownika i auto wstanie.

      U mnie wszystkie inne sterowniki laczyly sie chyba normalnie, a z tym byl problem.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        witam mechanik znalazł problem , sterownik komputer zepsuty. Co robić ? wysłać do naprawy? czy kupić używany i zakodowć?

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X