Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sterownik pactronik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • sterownik pactronik

    Witam wszystkich
    Chciałbym zapytać gdzie znajduje sie sterownik od pactronika w mojej Octavii II combi z 2007 roku oraz jak moge sprawdzić poszczególne czujniki parkowania pod względem sprawności,a może jakimś w miarę tanim interfejsem diagnostycznym dostępnym np na allegro. Po stłuczce tylko piszczy niestety, wymieniłem jeden ktory ewidentnie był wywalony i nadal nic
    pozdrawiam serdecznie i dziekuje za zainteresowanie

  • #2
    tył nadkole w combi jest tak samo
    Załączone pliki
    pozdrawiam Adam
    Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


    Spontany Katowickie

    Komentarz


    • #3
      ok dzieki za zdjecie,a czy mozna je jakos sprawdzic ?

      Komentarz


      • #4
        Tylko komputerem. W VCDS jak się połączysz ze sterownikiem będziesz widział błędy (który czujnik uwalony) i w blokach pomiarowych ich działanie.

        Jak jesteś ze Śląska lub masz niedaleko to przyjedź do mnie.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          Jak już będziesz miał zdjęty boczek to proponuję abyś zabezpieczył złączkę ( patrz moje foto ) , u mnie rozłączyła się i zalałem płynem do spryskiwania szyb ten sterownik .Na szczęście udało się uratować sterownik ,elektryk przeczyścił i działa wszystko .
          Załączone pliki

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
            Tylko komputerem. W VCDS jak się połączysz ze sterownikiem będziesz widział błędy (który czujnik uwalony) i w blokach pomiarowych ich działanie.

            Jak jesteś ze Śląska lub masz niedaleko to przyjedź do mnie.
            Podasz mi przyklad interfejsu diagostycznego dostepnego w handlu, ktory mi to sprawdzi?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez jaśko Zobacz wpis
              Podasz mi przyklad interfejsu diagostycznego dostepnego w handlu, ktory mi to sprawdzi?
              Proszę bardzo:
              Page Not Found - Aliexpress.com



              Jest też na OLX:
              Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

              Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
              Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • #8
                Link
                Czy taki równiż będzie ok?

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez jaśko Zobacz wpis
                  Link
                  Czy taki równiż będzie ok?
                  Nie wiem ale nie bierz tego. Kup VCDS.
                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                  Komentarz


                  • #10
                    Dzięki za radę, dzwoniłem do gościa ale ma tyle zamówień ze dopiero w lutym mogę kupić ten sprzęt diagnostyczny, a te z allegro to same zabaweczki kolorowe i ładnie wyglądające pozdrawiam

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez jaśko Zobacz wpis
                      ok dzieki za zdjecie,a czy mozna je jakos sprawdzic ?
                      Rozebralem i sprawdziłem tam wszystko ok więc raczej któryś z czujników wydalony niestety

                      Komentarz


                      • #12
                        Napisz numer czujnika jakie masz. Mam jakąś sztukę i mógłbym Ci wysłać na testy.
                        VCDSa i tak proponuję Ci kupić. Najlepiej z Ali bo tak będzie najtaniej.
                        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X