Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lustro zewnętrzne - lewe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lustro zewnętrzne - lewe

    Cześć,
    Rozsypało mi się lustro a bardziej precyzując to zawias który służy do składania lustra.
    2017-01-29 19_14_21-CarProg2.jpg


    Nie wiem czy ktoś przy nim majstrował czy po prostu ze starości sie rozeciało. Mam takie pytanie do szanownych kolegow czy można to jakość naprawić czy jednak trzeba kupić całe lustro nowe. Z powyższego wynika ze chyba bede musiał kupić całość.Możecie polecic jakieś dobre zamienniki czy możne nie bawić sie w to i kupić oryginał.
    Ostatnio edytowany przez ajoter; 22174.

  • #2
    ajoter kupuj używany oryginał, będziesz miał pewność, że pożyje. Osobiście zamiennikom luster i ich elementom bym podziękował. Naprawa połamanego mechanizmu raczej na nic się zda, wcześniej czy później to się rozleci.
    Koszt używki od 100zł w górę, tyle kwestia ile pinów, ale to raczej nie ma znaczenia bo Ty tylko potrzebujesz sam mechanizm więc sobie przełożysz.
    Ostatnio edytowany przez mrfazi; 11839.

    Komentarz


    • #3
      pewnie przegnił korpus od wody ,poszukaj używki może i nawet uda się pod kolor tyko musisz pamiętać szukając nowego co masz tzn podświetlane,kierunek ,ogrzewane i może jeszcze być elektrycznie składane .ok
      Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

      ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

      https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez mrfazi Zobacz wpis
        ajoter kupuj używany oryginał, będziesz miał pewność, że pożyje. Osobiście zamiennikom luster i ich elementom bym podziękował. Naprawa połamanego mechanizmu raczej na nic się zda, wcześniej czy później to się rozleci.
        Koszt używki od 100zł w górę, tyle kwestia ile pinów, ale to raczej nie ma znaczenia bo Ty tylko potrzebujesz sam mechanizm więc sobie przełożysz.
        A możesz rozjasnic jak rozeznac sie przy pinach bo znajduje lustra z 6 , 7 lub 8. U mnie jest lustro z grzaniem, z kierunkowskazem oraz sterowane elektrycznie to obstawiam ze ma 7 pinów.
        Pod kolor to tez chyba nie ma żadnego znaczenia bo obudowe ta lakierowana to też chyba idzie przełożyć

        Komentarz


        • #5
          jak masz grzane z tego co pamiętam to 7

          W myśl zasady z forum:
          Regulacja szkła (góra - dół / lewo - prawo) - 3 kable
          Grzanie szkła - 2 kable
          Kierunek - 2 kable
          Elektryczne składanie - 2 lub 3 kable (dot. po FL)
          Leaving Home - 2 kable
          Fotochrom - 2 kable
          Ostatnio edytowany przez mrfazi; 11839.

          Komentarz


          • #6
            Dziękuję bardzo za pomoc. Lustro już do mnie dojechało za 185 zł w kolorze nadwozia i niby to oryginał/używka. Aso chciało ode mnie 650 zł to im podziękowałem. Wiecie może na jakie torxy jest skrecona tapicerka drzwi?

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X